Najlepsze Samochody RC do 500 zł

Autor: Owen Moore | 11.03.2024, 12:52

Znane również jako ciężarówki RC, zdalnie sterowane ciężarówki, stały się popularne zarówno wśród małych dzieci, jak i dorosłych. Zwykle mają one długość jednej stopy i mogą być używane do wyścigów lub czołgania się po skałach. Nie minie wiele czasu, zanim ktoś uzależni się od tych zabawek, więc oto przewodnik po zakupach najlepszych ciężarówek RC poniżej 500 zł w Lipiec 2024, aby pomóc ci znaleźć najlepsze na rynku.

Jeśli brakuje ci czasu, oto nasze najlepsze propozycje najlepszych samochodów rc poniżej 500 zł.

Wybór redakcji
1:18 HAIBOXING RC Car
1:18 HAIBOXING RC Car
Samochód RC 1:18 HAIBOXING to wysokiej jakości i wszechstronny pojazd przeznaczony do wszystkich terenów, z profesjonalnymi komponentami RC, takimi jak łożyska kulkowe, proporcjonalne serwomechanizmy i gumowe opony. Napędzany potężnym silnikiem 380 i akumulatorem litowo-jonowym 7,4 V, samochód ten może osiągnąć prędkość do 36 km/h. Dzięki dwóm trybom prędkości i systemowi radiowemu 2,4 GHz, samochód oferuje wolne od zakłóceń sterowanie na odległość do 60 metrów.

Kup na Amazon

Najlepszy ogólnie
1:24 Monster Jam RC Monstertruck
1:24 Monster Jam RC Monstertruck
Monster Jam RC Monster Truck 1:24 z kultowym Grave Diggerem to oficjalny produkt Monster Jam z autentycznymi oponami sponsorskimi BKT i podwoziem podobnym do prawdziwego monster trucka. W zestawie znajduje się kontroler z dwoma joystickami, który działa na częstotliwości 2,4 GHz, zapewniając zasięg do 76 metrów i umożliwiając ściganie się do 6 ciężarówek jednocześnie.

Kup na Amazon


Spis treści:


Najlepsze samochody RC poniżej 500 zł - przewodnik dla kupujących

Biorąc pod uwagę rosnący popyt na samochody sterowane radiowo, bardzo ważne jest, aby zrozumieć, na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodów RC. Bazując na naszym doświadczeniu, oferujemy kilka ważnych czynników do rozważenia:

najlepsza ciężarówka rc do 500 zl

Żywotność baterii

Istnieją dwie opcje wyboru najlepszych ciężarówek sterowanych radiowo: Li-Po i Ni-Mh. Akumulatory Li-Po są wydajne i przeznaczone dla doświadczonych użytkowników, podczas gdy te drugie są łatwiejsze w użyciu i przeznaczone dla początkujących. Akumulatory Li-Po wytwarzają więcej energii, ale są droższe. Akumulatory innych marek działają tylko przez 15 minut, podczas gdy niektóre działają dłużej na jednym ładowaniu.

Prędkość

Zazwyczaj budują najlepsze ciężarówki RC dla prędkości. Sprawiają, że te pojazdy ciężarowe są szybkie i jeżdżą płynnie na torach wyścigowych. Jedną z rzeczy, na których powinieneś się skupić, jest to, czy kierownica i elementy sterujące są łatwe w zarządzaniu przy maksymalnej prędkości. Na przykład 1:18 HAIBOXING RC Car z prędkością ponad 36 km/h.

Wytrzymałość

Z pewnością chciałbyś, aby twoja ciężarówka RC wytrzymała dłużej, abyś nie musiał wydawać dużo na jej wymianę. Najlepszym sposobem na to jest wybór produktu wykonanego z wysokiej jakości części. Najlepsze zdalnie sterowane ciężarówki będą miały mocne podwozie. Warto upewnić się, że wewnętrzne części są chronione, aby nie pękły, jeśli zabawka przypadkiem się przewróci.

Zasięg sterowania

W tym miejscu mierzy się, jak daleko można odjechać ciężarówką od nadajnika przed jej kontrolowaniem, co czyni ją trudniejszą. Zasięg sterowania wynoszący 30 metrów powinien być gotowy. Nie ma zabawy, jeśli nie można kontrolować pojazdu z pewnej odległości.

Łatwość użytkowania

Różne typy ciężarówek RC z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy chcesz najlepszą ciężarówkę RC 4WD, czy najlepszą ciężarówkę w skali 1:10, zawsze znajdziesz coś dla siebie. Jednak niektóre są łatwiejsze w użyciu niż inne. Powinieneś także sprawdzić limit wieku w opisie produktu, abyś mógł rozróżnić, jak zaawansowany jest zabawkowy samochód.

Napęd na dwa koła vs. napęd na cztery koła

Ciężarówki RC z napędem na dwa koła są znacznie tańsze, trwalsze i łatwiejsze w utrzymaniu. Niestety, nie są tak szybkie jak najlepsze pojazdy RC z napędem 4×4. Pojazdy RC z napędem na cztery koła są znacznie szybsze, agresywniejsze i bardziej wytrzymałe. Są one najbardziej popularne, ale oba typy są przyjemne w użyciu.

Podłoże

Wybierając zdalnie sterowany samochód lub ciężarówkę, zastanów się, gdzie będziesz używać tego pojazdu. Czy będzie on jeździł po gładkim terenie, a nawet po trawie lub chodnikach, a nawet po żwirze lub piasku? Ciężarówki RC mogą pokonywać nieznane obszary, ale niektóre pojazdy ciężarowe są lepsze na błotnistych terenach i kamienistych szlakach.

Zasilanie nitro czy elektryczne?

Zaleca się, aby najpierw użyć elektrycznej ciężarówki lub samochodu. Są one tańsze, łatwiejsze w utrzymaniu, znacznie cichsze i wymagają mniej konserwacji w porównaniu z modelami zasilanymi nitro. Jeśli jednak wolisz tylko prawdziwą moc silnika, wybierz nitro. Jest to najlepszy wybór i projektują różne typy samochodów i ciężarówek dla początkujących kierowców. Mając to na uwadze, wybór modelu z silnikiem nitro z pewnością wpłynie na decyzję między zestawem a samochodem Ready to Run (RTR).

najlepsze samochody rc do 500 zl

Wskazówki pomagające kupić najlepszy samochód RC

Teraz, gdy już zdecydowałeś się na wybór samochodu terenowego lub terenowego, zestawu lub gotowego do jazdy (RTR) oraz modelu z napędem nitro lub elektrycznym, nadszedł czas, aby zawęzić swoje wybory. Wiesz już, jaki rodzaj pojazdu chcesz kupić, ale jak go wybrać? Zastanów się:

Pamiętaj o budżecie

Zakup pojazdu RC to coś więcej niż sam RC - będziesz potrzebował sprzętu pomocniczego. Upewnij się, że masz kompletne zestawienie wszystkiego, czego będziesz potrzebować do ukończenia i uruchomienia samochodu. Jeśli kupujesz zestaw, upewnij się, że ma on pełny system radiowy, paliwo, ładowanie i tym podobne, w zależności od zestawu. W przypadku niektórych samochodów RTR wystarczy kilka baterii AA do nadajnika i paliwo. Więcej informacji można znaleźć na liście kontrolnej "Czego potrzebujesz".

Zobacz, co mają Twoi znajomi.

Jeśli prawie wszyscy twoi znajomi jeżdżą RC monster truckami, a ty jesteś jedyną osobą jeżdżącą prostym samochodem, możesz chcieć mieć monster trucka. Możesz także rozważyć zakup tego samego modelu, który ma większość twoich znajomych. Dzięki temu wszyscy będziecie mieli takie same osiągi. Nie ma zabawy, gdy ktoś inny ma szybszy samochód niż ty, będzie to po prostu wyglądać jak konkurencja.

Sprawdź lokalne sklepy pod kątem tego, co sprzedają

Nawet jeśli kupujesz swój nowy pojazd RC z dostawą, nadal staraj się rozważyć, co sprzedają lokalne sklepy i co obsługują. Ponadto, przynosząc części potrzebne do uruchomienia pojazdu, będziesz mógł skontaktować się z doświadczeniem sklepu z konkretną maszyną.

najlepszy samochód rc do 500 zl

Najlepsze samochody RC poniżej 500 zł - TOP 5

Odkryj naszą wyselekcjonowaną listę najlepszych samochodów RC poniżej 500 zł, oferujących niezrównaną wydajność, trwałość i unikalne funkcje.

Wybór autora 1:18 HAIBOXING RC Car
1:18 HAIBOXING RC Car
 • Gotowy do użycia. Dla 14+
 • Czas jazdy: 40 min. Prędkość: 36 MPH.
 • 4WD. Zasilanie akumulatorowe: 2 x 7,4 V, akumulator litowy 850 2,4 GHz.
Wybór publiczności 1:24 Monster Jam RC Monstertruck
1:24 Monster Jam RC Monstertruck
 • Gotowy do użycia. Dla 4+
 • 4WD. 2,4 GHz z zasięgiem do 76 metrów
Premium Choice 1:16 HAIBOXING RC Monster Truck
1:16 HAIBOXING RC Monster Truck
 • Gotowy do użycia. Dla 14+
 • 4WD. Zasilanie akumulatorowe: 2 x 7,4 V, 1000 akumulator litowy 2,4 GHz
 • Prędkość: 36 MPH
Najlepsze dla nastolatków 1:16 s-idee® G174 RC High Speed ...
1:16 s-idee® G174 RC High Speed Car
 • Gotowy do użycia. Dla osób w wieku 14+
 • Czas jazdy: 10 min. Prędkość: 36 MPH.
 • 4WD. Zasilanie akumulatorowe: 2 x 7,4 V, akumulator litowy 1500 2,4 GHz.
Najlepszy rozmiar zabawki 1:16 VATOS RC Monster Truck
1:16 VATOS RC Monster Truck
 • Gotowy do użycia. Dla 8+
 • 2,4 GHz, gotowy do pracy
 • Oświetlenie, spray kaskaderski

Najlepsze samochody RC poniżej 500 zł - porównanie

Przyjrzyjmy się teraz bliżej każdemu z tych modeli poniżej 500 zł.

Model samochodu RC System radiowy GHz Bateria (mAh) Prędkość (km/h)
1:18 HAIBOXING RC Car 2.4GHz 850 36
1:24 Monster Jam RC Monstertruck 2.4GHz 5AAA -
1:16 HAIBOXING RC Monster Truck 2.4GHz 1000 36
1:16 s-idee® G174 RC High Speed Car 2.4GHz 3 x 1,5 AA 36
1:16 VATOS RC Monster Truck 2.4GHz - -

1:18 HAIBOXING RC Car

Wybór redakcji

Samochód RC 1:18 HAIBOXING to wszechstronny i potężny pojazd wyposażony w profesjonalne wyposażenie RC, takie jak łożyska kulkowe, proporcjonalne serwo, gumowe opony i mechanizm różnicowy, zapewniające doskonałą adaptację do każdego terenu i odświeżające wrażenia z jazdy dla użytkowników.

Ten wodoodporny samochód 4x4 RC jest napędzany mocnym silnikiem 380 i akumulatorem litowo-jonowym 7,4 V, osiągając imponującą prędkość maksymalną do 36 km/h. Elastyczne zawieszenie na jednym kole poprawia przyczepność i zapewnia ochronę przed zderzeniami, a stylowe skrzydło wyścigowe nadaje samochodowi agresywny wygląd.

Pojazd ma dwa tryby prędkości i oferuje zabawę dzięki systemowi radiowemu 2,4 GHz, który zapewnia brak zakłóceń ze strony innych samochodów. Jest odporny na zachlapania, ma hamulce przeciwblokujące i odcięcie niskiego napięcia akumulatora, co pozwala na zasięg 60 metrów. Przełącznik wysokiej / niskiej prędkości sprawia, że jazda jest jeszcze bardziej wszechstronna.

Wyprodukowana przez niezawodną firmę z ponad 15-letnim doświadczeniem w produkcji, ta ciężarówka charakteryzuje się stabilnym systemem radiowym, wysoką wydajnością energetyczną / transmisją i solidną konstrukcją. Opcjonalne amortyzatory olejowe, metalowe osie i akumulatory są dostępne na Amazon w celu dalszej personalizacji.

Zalety:
 • Wszechstronne możliwości terenowe
 • Wysoka prędkość do 36 km/h
 • Trwała konstrukcja
 • Stylowy wygląd:
 • Jakość wykonania
Wady:
 • W zależności od sposobu użytkowania, czas gry może być ograniczony i wymagać częstego ładowania baterii.
 • Początkujący gracze mogą potrzebować trochę czasu, aby przyzwyczaić się do sterowania i prędkości.

Podsumowanie: Samochód RC 1:18 HAIBOXING to wysokiej jakości, wszechstronny pojazd nadający się do jazdy w każdym terenie, dzięki profesjonalnemu wyposażeniu RC z łożyskami kulkowymi, proporcjonalnymi serwami i gumowymi oponami. Napędzany potężnym silnikiem 380 i akumulatorem litowo-jonowym 7,4 V, może osiągnąć prędkość do 36 km/h. Samochód ma elastyczne zawieszenie na jednym kole dla lepszej trakcji i stylowe skrzydło wyścigowe dla agresywnego wyglądu. Oferuje dwa tryby prędkości i system radiowy 2,4 GHz do sterowania bez zakłóceń do 60 metrów.

1:18 HAIBOXING RC Car
1:18 HAIBOXING RC Car
 • Klaar voor gebruik. Voor 14 +
 • Looptijd: 40 min. Snelheid: 36 MPH
 • 4WD. Batterijvermogen: 2 x 7,4 V, 850 Lithium batterijpack 2,4 GHz.

SPRAWDŹ CENĘ


1:24 Monster Jam RC Monstertruck

Najlepszy ogólnie

Monster Jam RC Monster Truck 1:24 z kultowym Grave Diggerem to oficjalny produkt Monster Jam. Jest wyposażony w opony sponsorskie BKT i podwozie, które bardzo przypomina prawdziwy monster truck, co zwiększa jego autentyczność.

Ten w pełni funkcjonalny monster truck RC jest sterowany za pomocą kontrolera z dwoma joystickami działającego na częstotliwości 2,4 GHz, z zasięgiem do 76 metrów. Pozwala to na ściganie się do 6 ciężarówek jednocześnie, co ułatwia zorganizowanie własnego rajdu Monster Jam z przyjaciółmi.

Grave Digger RC w skali 1:24 to idealny prezent dla dzieci i entuzjastów Monster Jam. Ważne jest, aby pamiętać, że baterie nie są dołączone do zestawu, a do działania wymagane jest 5 baterii AAA.

Zalety:

 • Oficjalny produkt Monster Jam
 • Działanie na długich dystansach
 • Wyścig z wieloma ciężarówkami

Wady:

 • Wymaga 5 baterii AAA, które nie są dołączone do zestawu

Podsumowanie: Monster Jam RC Monster Truck w skali 1:24 z kultowym Grave Diggerem to oficjalny produkt Monster Jam z autentycznymi oponami sponsorów BKT i podobnym podwoziem. W zestawie znajduje się kontroler z dwoma joystickami, który działa na częstotliwości 2,4 GHz, zapewniając zasięg do 76 metrów i umożliwiając ściganie się do 6 ciężarówek jednocześnie. Ten w pełni funkcjonalny monster truck RC jest idealnym prezentem dla dzieci i fanów Monster Jam, ale wymaga 5 baterii AAA, które nie są dołączone do zestawu. Opakowanie zawiera 1 monster trucka, 1 kontroler z 2 bateriami AAA i instrukcję obsługi.

1:24 Monster Jam RC Monstertruck
1:24 Monster Jam RC Monstertruck
 • Gotowy do użycia. Dla 4+
 • 4WD. 2,4 GHz z zasięgiem do 76 metrów

SPRAWDŹ CENĘ

Może Ci się również spodobać: Najlepsze ciężarówki RC Haiboxing


1:16 HAIBOXING RC Monster Truck

Premium Choice

Monster Truck RC 1:16 HAIBOXING oferuje doskonałe wrażenia z jazdy dzięki najnowszej, w pełni proporcjonalnej konstrukcji terenowej, wyposażonej w klasyczne łożyska kulkowe i solidny drift. Zawieszenie na 4 koła posiada wysokoelastyczną sprężynę śrubową dla każdego koła, zapewniając imponujące efekty tłumienia i płynniejszą jazdę.

Napędzany silnikiem RC390, ten model RC osiąga prędkość do 36 km/h+, zapewniając prawdziwie szybkie wrażenia. Posiada ochronę przed przeciążeniem, aby przedłużyć żywotność silnika. Proporcjonalny, w pełni funkcjonalny system sterowania radiowego 2,4 GHz zapewnia stabilny zasięg sterowania w promieniu 280 stóp.

Napęd na cztery koła zwiększa jego wydajność w terenie, umożliwiając wykonywanie trudnych manewrów. Doskonale sprawdza się na różnych terenach, takich jak gleba, kamieniste drogi, błoto i górskie drogi ze żwirem. Konstrukcja mieści odporną na zachlapania elektronikę, umożliwiając jazdę w śniegu, błocie i wodzie w każdych warunkach pogodowych.

Wyposażona w dwa ulepszone akumulatory 1000 mAh, ciężarówka RC oferuje do 20-40 minut zabawy. Ta terenówka jest idealna na przyjęcia urodzinowe, zabawy klasowe lub spotkania rodzinne. Jeśli szukasz odpowiedniego samochodu RC, model 1:16 HAIBOXING RC Monster Truck jest doskonałym wyborem.

Zalety:

 • Doskonała kontrola
 • Imponujące zawieszenie
 • Wysoka prędkość do 36 km/h+
 • Stabilny zakres kierowania
 • Doskonałe osiągi w terenie
 • Długi czas pracy akumulatora 20-40 minut

Wady:

 • W zależności od zastosowania, czas ładowania akumulatora może być długi, uniemożliwiając korzystanie z akumulatora między użyciami

Podsumowanie : Monster Truck RC 1:16 HAIBOXING oferuje wysokiej jakości wrażenia z jazdy dzięki w pełni proporcjonalnej konstrukcji terenowej, klasycznym łożyskom kulkowym i solidnemu driftowi. Posiada 4-kołowe zawieszenie z wysokoelastycznymi sprężynami śrubowymi dla każdego koła, zapewniające płynną jazdę i imponujące efekty tłumienia. Napędzany silnikiem RC390, może osiągnąć prędkość do 36 km/h+, z zabezpieczeniem przed przeciążeniem dla dłuższej żywotności silnika. Proporcjonalny system sterowania radiowego 2,4 GHz zapewnia stabilne sterowanie w zasięgu 280 stóp. Wyposażony jest w dwa ulepszone akumulatory 1000 mAh, które zapewniają 20-40 minut zabawy, dzięki czemu idealnie nadaje się na przyjęcia urodzinowe, gry klasowe lub spotkania rodzinne.

1:16 HAIBOXING RC Monster Truck
1:16 HAIBOXING RC Monster Truck
 • Gotowy do użycia. Dla 14+
 • 4WD. Zasilanie akumulatorowe: 2 x 7,4 V, 1000 akumulator litowy 2,4 GHz
 • Prędkość: 36 MPH

SPRAWDŹ CENĘ


1:16 s-idee® G174 RC High Speed Car

Najlepsze dla nastolatków

Model s-idee G174 RC High Speed Car 1:16 to pojazd o wysokiej wydajności, który dzięki systemowi 4WD 2,4 GHz może osiągnąć prędkość do 36 km/h. Jest zasilany 3 bateriami AA 1,5 V.

Ten samochód RC jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania 2,4 GHz, który wykorzystuje najnowszą technologię do połączenia bez zakłóceń do 100 metrów. Jest gotowy do użycia z karoserią Lexan i mocnym silnikiem, w pełni zmontowany i z elektroniką już zainstalowaną i podłączoną. Wszystko, co musisz zrobić, to naładować akumulator, włożyć baterie do nadajnika i jesteś gotowy do pracy. Dzięki udoskonalonemu silnikowi tego modelu możesz od razu wypróbować swoje pierwsze akrobacje.

Samochód ma opony wykonane z prawdziwej gumy, które są wytrzymałe i zapewniają doskonałą przyczepność na wszystkich wykładzinach podłogowych, dzięki czemu może jeździć wszędzie. Dzięki technologii 2,4 GHz z proporcjonalnym sterowaniem można bez problemu sterować wieloma samochodami oddalonymi od siebie nawet o 100 metrów.

Zalety:

 • Wysoka prędkość do 36 km/h
 • Gotowy do użycia
 • Pilot zdalnego sterowania 2,4 GHz do 100 metrów
 • Opony z prawdziwej gumy

Wady:

 • Działa na 3 baterie AA 1,5 V, które należy regularnie wymieniać w zależności od użytkowania.

Podsumowanie : Model s-idee G174 RC High Speed Car 1:16 to wysokiej jakości samochód RC, który może osiągnąć prędkość do 36 km/h. Samochód ma system 4WD 2,4 GHz i jest zasilany 3 bateriami AA 1,5 V. Samochód jest dostarczany z pilotem zdalnego sterowania 2,4 GHz do jazdy bez zakłóceń do 100 metrów. Jest gotowy do jazdy z karoserią Lexan, mocnym silnikiem i w pełni zainstalowaną elektroniką. Opony z prawdziwej gumy zapewniają doskonałą przyczepność na różnych powierzchniach, a dzięki technologii 2,4 GHz można sterować wieloma samochodami jednocześnie bez zakłóceń.

1:16 s-idee® G174 RC High Speed Car
1:16 s-idee® G174 RC High Speed Car
 • Gotowy do użycia. Dla osób w wieku 14+
 • Czas jazdy: 10 min. Prędkość: 36 MPH
 • 4WD. Zasilanie akumulatorowe: 2 x 7,4 V, akumulator litowy 1500 2,4 GHz.

SPRAWDŹ CENĘ


1:16 VATOS RC Monster Truck

Najlepszy rozmiar zabawki

VATOS RC Monster Truck to pojazd terenowy w skali 1:16 wyposażony w unikalne funkcje, takie jak przedni zderzak antykolizyjny, tylny schowek i przednie reflektory. W przeciwieństwie do innych samochodów RC, ma tryb natrysku, który można aktywować za pomocą przycisku, dodając zabawny i fajny efekt natrysku wody.

Ten monster truck ze spryskiwaczem i czerwonymi światłami można napełnić wodą w tylnej klapie, a naciśnięcie przycisku spryskiwania wodą tworzy przyjemny pokaz spryskiwania wodą. Natrysk wyłącza się automatycznie, jeśli zdalnie sterowany samochód nie jest używany przez dłuższy czas.

Zaprojektowany z myślą o każdym terenie, ten zabawkowy samochód może poradzić sobie z piaskiem, trawą, brudem, żwirem lub nierównymi drogami, co czyni go idealnym wyborem dla entuzjastów zabawek SUV Jeep i oferuje doskonałe wrażenia z zabawy.

Bezpieczeństwo jest priorytetem w przypadku VATOS RC Monster Truck, ponieważ jest on zbudowany z wysokiej jakości, nietoksycznego, bezwonnego materiału ABS, dzięki czemu jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Posiada mocną skorupę ABS i antypoślizgowe opony TPR.

Ta wyścigówka RC 1:16 jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat, ponieważ jest łatwa w obsłudze, ma wyjątkowy wygląd i oferuje umiarkowaną prędkość, aby zapobiec obrażeniom małych dzieci. To świetny towarzysz zabaw dla dzieci.

Zalety:

 • Unikalny tryb natrysku
 • Wszechstronne możliwości terenowe
 • Funkcje bezpieczeństwa
 • Trwała konstrukcja
 • Idealny prezent dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat

Wady:

 • Funkcja rozpylania wody może wymagać dodatkowej konserwacji i uzupełniania, co może być niewygodne dla niektórych użytkowników
 • W zależności od częstotliwości użytkowania i funkcji, takich jak tryb natrysku, żywotność baterii może być krótsza i wymagać regularnego ładowania

Podsumowanie: VATOS RC Monster Truck to pojazd terenowy w skali 1:16 z unikalnymi funkcjami, takimi jak przedni zderzak antykolizyjny, tylny schowek i tryb sprayu dla dodatkowej zabawy. Nadaje się do różnych terenów i jest wyposażony w wysokiej jakości, nietoksyczny materiał ABS i antypoślizgowe opony TPR dla bezpieczeństwa. Spryskiwacz i czerwone światła ciężarówki dodają emocji, a jej obsługa jest łatwa, co czyni ją idealnym prezentem dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat.

1:16 VATOS RC Monster Truck
1:16 VATOS RC Monster Truck
 • Gotowy do użycia. Dla 8+
 • 2,4 GHz, gotowy do pracy
 • Oświetlenie, spray kaskaderski

SPRAWDŹ CENĘ


Szybkie samochody RC poniżej 500 zł

Myśląc o zakupie nowego samochodu RC, prędkość jest jednym z głównych kryteriów wyboru. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze, niedrogie samochody RC o dużej prędkości i potencjale. Jeśli jesteś dopiero początkującym, pamiętaj, że prędkość do 20 mph będzie więcej niż wystarczająca, aby trenować i ćwiczyć swoje nowe hobby.

Najlepszy samochód terenowy RC poniżej 500 zł

Jeśli jesteś fanempełnej przygód jazdy poza swoim podwórkiem, będziesz potrzebował terenowego samochodu RC. Jest świetny na drodze, piasku, kamieniach i błocie. Duże koła, wytrzymałe zawieszenie, wodoodporność, szybkość - to jest to, czego musisz szukać.

Bezszczotkowe samochody RC poniżej 500 zł

Samochody RC z silnikiem bezszczotkowym mają lepsze właściwości prędkości i możesz cieszyć się jazdą takim samochodem przez znacznie dłuższy czas. Czasami nie jest łatwo znaleźć naprawdę niedrogi i dobrej jakości samochód z takim silnikiem. Wybraliśmy dla Ciebie kilka przyzwoitych opcji. Większość z nich nie jest duża, ale dobra. 

Najlepsze gąsienice RC poniżej 500 zł

RC Crawlers, lub Rock Crawlers, to specjalne samochody ze specjalnie wyginanymi podwoziami, które pozwalają im pokonywać niesamowite przeszkody. Są to powolne samochody do wspinania się po ogromnych skałach. Charakteryzują się dużym prześwitem, równie dużym skokiem zawieszenia i niską prędkością. Jeśli szukasz modelu na start6, wybierz jeden z poniższej listy lub dowiedz się więcej w naszej recenzji najlepszych RC Rock Crawlerów.

Najlepszy RC Buggy poniżej 500 zł

Buggy RC są wyposażone w specjalne podwozie i zawieszenie, dzięki czemu samochód może pokonywać małe przeszkody, skakać wysoko i wykonywać zawrotne manewry. Napęd na wszystkie koła pozwala nie stracić kontroli, łatwo skręcając nawet przy dużych prędkościach.

Najlepszy monster truck RC poniżej 500 zł

Sterowane radiowo monster trucki to najpotężniejsze modele terenowe. Mając taką ciężarówkę, możesz bezpiecznie uczestniczyć w wyścigu na chodniku, w terenie, w śniegu i po prostu zacierać brud. Terenowy monster truck na pilota przyniesie wiele radości wszystkim dzieciom i dorosłym.

Samochody RC zasilane gazem poniżej 500 zł

Ten typ samochodów RC nie jest tak powszechny. Samochody RC zasilane gazem mają droższy układ napędowy niż samochody elektryczne. Jeśli dodamy wszystko razem, zdamy sobie sprawę, że nie jest możliwe stworzenie naprawdę fajnego i długotrwałego samochodu RC zasilanego gazem za 500 zł.

Samochody RC Traxxas poniżej 500 zł

Będąc jednym z najlepszych i legendarnych producentów samochodów i ciężarówek RC, Traxxas zainwestował mnóstwo pieniędzy w wygląd, jakość i trwałość swojej marki. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w ostatecznej cenie samochodów Traxxas. Ale nawet wśród nich można znaleźć kilka niedrogich świetnych samochodów RC Traxxas.

Często zadawane pytania na temat najlepszych samochodów RC poniżej 500 zł

Jedną z najlepszych rzeczy w samochodach RC jest to, że jest w czym wybierać. Ale jak wybrać samochód lub ciężarówkę dla siebie spośród wszystkich dostępnych opcji? Wszystko, co musisz zrobić, to zastanowić się i zadać sobie pytania. Kupując swoją pierwszą zdalnie sterowaną ciężarówkę, warto zadać sobie następujące pytania:

Off-road czy on-road?

To bardzo proste: samochody terenowe nadają się tylko do jazdy po chodnikach. Jeśli jesteś przyzwyczajony do jazdy zdalnie sterowanymi ciężarówkami po drogach, lepiej wybrać samochód terenowy. Ale czy jesteś pewien, że nie będziesz miał ochoty wjechać swoim samochodem terenowym w ziemię lub na niego wskoczyć? Czy to zabije, jeśli nie będziesz mógł? Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie samochodu terenowego, ponieważ niezależnie od tego, będzie on działał również na chodnikach, tak jak na drogach.

Zestaw czy samochód gotowy do jazdy?

Nie ma znaczenia, co wybierzesz, wszystko będzie zależało od Twojego wyboru. Jeśli nie masz problemu z budowaniem lub składaniem rzeczy, pokochasz również składanie ciężarówek RC. To proste, ale satysfakcjonujące zajęcie i będziesz wiedział, kiedy twój samochód RC będzie już gotowy. Jeśli jednak nie jesteś w stanie przetrwać ze śrubokrętami i narzędziami mechanicznymi, najlepszym rozwiązaniem będzie samochód Ready to Run lub RTR. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ciężarówkami i nie jesteś typem mechanika, RTR jest najlepszym rozwiązaniem. Ciężarówka zostanie natychmiast zmontowana, więc możesz skupić się na tuningu silnika.

Czy ciężarówki RC są wodoodporne?

To zależy od marki. Najlepsze zdalnie sterowane ciężarówki lub samochody mają zwykle wodoodporne wyposażenie, ale upewnij się, że sprawdziłeś opis producenta.

Jak długo działają akumulatory do samochodów RC?

Akumulatory do samochodów RC zazwyczaj wystarczają na 10-20 minut. Jeśli jednak możesz kupić droższy akumulator, który zapewni ci znacznie dłuższy czas zabawy, np. od 30 do 40 minut, zrób to.

Najlepsze samochody RC poniżej 500 zł: Podsumowanie

Wreszcie, świat samochodów sterowanych radiowo oferuje szeroką gamę opcji dla entuzjastów dbających o budżet, a najlepsze samochody sterowane radiowo poniżej 500 zł zapewniają doskonałą równowagę między przystępną ceną a wydajnością. Te przyjazne dla budżetu modele mogą nie mieć wszystkich dzwonków i gwizdków droższych modeli, ale oferują imponującą prędkość, obsługę i trwałość w swoim przedziale cenowym.

Wybierając najlepszą maszynę poniżej 500 zł, ważne jest, aby wziąć pod uwagę takie czynniki, jak prędkość, żywotność baterii, jakość wykonania i łatwość użytkowania. 1:18 HAIBOXING RC Car, 1:24 Monster Jam RC Monstertruck lub 1:16 HAIBOXING RC Monster Truck to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym, oferujący potężną wydajność.

Ostatecznie wybór najlepszego modelu poniżej 500 zł będzie zależał od indywidualnych preferencji i celów użytkowania. Niezależnie od tego, czy ścigasz się w terenie, rywalizujesz z przyjaciółmi, czy po prostu lubisz dreszczyk emocji związany z jazdą, istnieją niedrogie opcje, które mogą zapewnić dużo zabawy bez rozbijania banku.


Przejdź głębiej: