Najlepsze Bezprzewodowe Adaptery CarPlay

Autor: Owen Moore | 27.02.2024, 13:57

Hej! Szukasz najlepszego bezprzewodowego adaptera carplay w Kwiecień 2024 do swojego samochodu? Cóż, masz szczęście. W tym artykule mamy dla Ciebie wsparcie, ponieważ odrobiliśmy pracę domową, przejrzeliśmy kilka opcji i wybraliśmy prawdziwych zwycięzców na rynku.

Ale nie rzucamy tylko nazwami. Zdradzimy ci sekretny sos: co sprawia, że adapter Carplay jest świetny i jak może podnieść poziom twojej gry za kierownicą. I nie martw się, jeśli jesteś nowicjuszem w Carplay lub doświadczonym profesjonalistą, mamy coś dla każdego!

Nasze głębokie zanurzenie w świecie bezprzewodowych adapterów Carplay to nie tylko coś, co wygooglowaliśmy ostatniej nocy. To połączenie badań i prawdziwego doświadczenia. Zostań więc z nami i znajdźmy najlepszy bezprzewodowy adapter Carplay dla Ciebie.

Masz mało czasu? Mamy coś dla Ciebie. Oto nasze 2 najlepsze bezprzewodowe adaptery CarPlay dla użytkowników Apple i Androida.

Wybór redaktorów
Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-AIR
Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-AIR
Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST to idealne rozwiązanie do bezprzewodowego podłączenia iPhone'a do systemu informacyjno-rozrywkowego w samochodzie. Dzięki wyjątkowo łatwej instalacji i automatycznemu połączeniu ten adapter sprawi, że korzystanie z CarPlay będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dodatkowo wbudowany moduł WIFI 5 GHz zapewnia bardziej stabilne i wydajne środowisko sieciowe, dzięki czemu zawsze masz mocne połączenie.

Kup na Amazonie

NAJLEPSZY KOMBINEZON
Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 5.0
Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 5.0
Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 5.0 to najlepszy wybór zarówno dla użytkowników Androida, jak i Apple, oferujący bezproblemową bezprzewodową łączność CarPlay i Android Auto. Dzięki łatwej instalacji, szybkiemu automatycznemu łączeniu i szerokiej kompatybilności ze wszystkimi markami samochodów zapewnia bezproblemową i doskonałą jakość jazdy.

Kup na Amazonie


Najlepszy bezprzewodowy adapter CarPlay - przewodnik dla kupujących

Bezprzewodowe adaptery CarPlay zmieniają zasady gry dla użytkowników Apple, zapewniając płynny i bezdotykowy sposób dostępu do znanego interfejsu iOS w samochodzie. Jednak wraz z rosnącą popularnością bezprzewodowego Carplay, rynek jest pełen opcji, co utrudnia znalezienie idealnego rozwiązania.

Ale nie martw się, mamy dla Ciebie wsparcie w postaci tego kompleksowego przewodnika dla kupujących. Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby podjąć świadomą decyzję.

Kompatybilność adaptera Carplay

Zanim zaczniesz kupować bezprzewodowy adapter Carplay, upewnij się, że jest on kompatybilny z twoim modelem samochodu i iPhone'em.

Większość adapterów obsługuje modele iPhone'a od 5 wzwyż, ale nadal dobrze jest dokładnie sprawdzić. Jeśli chodzi o kompatybilność z samochodami, różni się ona w zależności od marki i modelu adaptera.

Jakość połączenia

Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest zerwanie połączenia Carplay w środku podróży.

Poszukaj adaptera, który oferuje silne i stabilne połączenie. Czytanie opinii klientów może zapewnić rzeczywisty obraz wydajności połączenia.

najlepszy bezprzewodowy adapter CarPlay 2024

Łatwość użytkowania

Bezprzewodowy oznacza bezproblemowy, więc adapter powinien być typu plug-and-play. Powinieneś być w stanie po prostu podłączyć go do portu USB w samochodzie, sparować go z iPhonem przez Bluetooth i voila, jesteś połączony! Na przykład OTTOCAST U2-AIR Bezprzewodowy adapter CarPlay z USB Plug and play.

Dodatkowe funkcje

Niektóre adaptery są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak obsługa poleceń głosowych Siri, parowanie wielu urządzeń, strumieniowe przesyłanie muzyki, a nawet rozmowy w trybie głośnomówiącym. Rozważ te funkcje, ponieważ mogą one znacznie poprawić wrażenia z jazdy samochodem.

Koszt adaptera Carplay

Bezprzewodowe adaptery Carplay mogą być zarówno niedrogie, jak i drogie. Ważne jest, aby określić budżet, z którym czujesz się komfortowo, ale pamiętaj, aby nie rezygnować z podstawowych funkcji i jakości za niższą cenę.

Obsługa klienta i gwarancja

Poszukaj marek, które oferują niezawodną obsługę klienta i dobry okres gwarancji. Będzie to przydatne, jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy lub będziesz potrzebować pomocy z adapterem.

Recenzje i rekomendacje

Wreszcie, nie należy lekceważyć siły recenzji klientów i rekomendacji ekspertów. Zapewniają one doświadczenia z pierwszej ręki i spostrzeżenia, które mogą znacznie pomóc w procesie podejmowania decyzji.

Pamiętaj, że najlepszy bezprzewodowy adapter Carplay dla Ciebie zależy od Twoich unikalnych wymagań. Pamiętaj o tym przewodniku, a na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie dla swoich potrzeb. Udanych zakupów!

Najlepsze bezprzewodowe adaptery Carplay - TOP 5

Wybór redaktorów Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-AIR
Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-AIR
 • iPhone IOS10 lub nowszy, 5 GHz WIFI
 • Brak opóźnienia dźwięku, automatyczne połączenie
 • USB Plug and Play, prędkość rozruchu 10S
NAJLEPSZY KOMBINEZON Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 5.0
Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 5.0
 • Plug-and-play przez USB, Bluetooth i Wi-Fi
 • Łączy się w 10-25 sekund po pierwszej instalacji
 • Odpowiedni dla różnych marek samochodów
 • Dostępne wszystkie funkcje CarPlay i Android Auto
Wybór premium Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-X
Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-X
 • Dla systemu Android 11 IOS10 lub nowszego i niektórych telefonów Samsung, Google
 • Konstrukcja USB plug and play
 • 2.4G Bluetooth i dwuzakresowy moduł WIFI
Najlepsze dla iPhone'a Bezprzewodowy adapter CarPlay MSXTTLY U2C-AIR 2.0
Bezprzewodowy adapter CarPlay MSXTTLY U2C-AIR 2.0
 • Konwersja bez wysiłku
 • Łatwa instalacja
 • Uniwersalna kompatybilność
 • Kompaktowa konstrukcja
Szybka łączność Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 3.0 CPC200-U2W-Plus
Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 3.0 CPC200-U2W-Plus
 • Bluetooth та WIFI 5GHZ - 5.8GHZ
 • Працює з iPhone від 6 до 13 Pro MAX
 • USB Type C

Zalety bezprzewodowego połączenia Carplay

najlepszy bezprzewodowy adapter CarPlay 2024

Krótko mówiąc, bezprzewodowe połączenie Carplay zapewnia wygodę, bezpieczeństwo, płynną integrację i ogólnie lepsze wrażenia z jazdy. Jest to opłacalne ulepszenie dla każdego kierowcy korzystającego z Apple.

Zalety Opis
Bezprzewodowa wolność Eliminuje potrzebę stosowania kabli, zapewniając schludne i uporządkowane środowisko.
Płynna integracja Bez wysiłku integruje się z systemem informacyjno-rozrywkowym samochodu, zapewniając przyjazny dla użytkownika interfejs.
Dostęp do aplikacji Dostęp do szerokiej gamy aplikacji Apple i innych firm zapewniających rozrywkę, nawigację i komunikację.
Pomoc Siri Dostęp do Siri w trybie głośnomówiącym do obsługi połączeń, wiadomości, nawigacji i innych funkcji, zapewniający bezpieczniejszą jazdę.
Ulepszona funkcjonalność Oferuje zaawansowane funkcje, takie jak strumieniowe przesyłanie muzyki, parowanie wielu urządzeń i prowadzenie rozmów w trybie głośnomówiącym.
Wszechstronna kompatybilność Kompatybilny z różnymi modelami samochodów, rozszerzając zakres pojazdów, które mogą korzystać z Carplay.
Nieprzerwane ładowanie Umożliwia ładowanie urządzenia podczas korzystania z Carplay bez żadnych zakłóceń.
Lepsza wartość odsprzedaży Potencjalnie zwiększa wartość odsprzedaży samochodu na rynku samochodów używanych.

Przejdźmy dalej.

Najlepszy bezprzewodowy Carplay: Porównanie

Przyjrzyjmy się każdemu adapterowi CarPlay z osobna i zobaczmy, co każdy z nich może zrobić dla Ciebie w ostatecznym wyborze.

Model urządzenia CarPlay Technologia łączności SYSTEM OPERACYJNY
OTTOCAST U2-AIR Wi-Fi, USB iOS
CarlinKit 5.0 Wi-Fi, USB, Bluetooth Android / iOS
OTTOCAST U2-X Wi-Fi, USB, Bluetooth Android / iOS
MSXTTLY U2C-AIR 2.0 Wi-Fi, USB, Bluetooth iOS
CarlinKit 3.0 CPC200-U2W-Plus Wi-Fi, USB, Bluetooth iOS

Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-AIR

Wybór redakcji

Przedstawiamy bezprzewodowy adapter Carplay OTTOCAST U2-AIR, najnowszy sojusznik zapewniający płynne, bezprzewodowe połączenie między iPhonem a systemem informacyjno-rozrywkowym samochodu. Wystarczy podłączyć to sprytne urządzenie do gniazda zapalniczki samochodowej i obserwować, jak działa ono magicznie za pomocą Bluetooth i Wi-Fi, aby połączyć się z iPhonem.

Niezależnie od tego, czy Twój samochód został fabrycznie wyposażony w przewodowy system CarPlay w latach 2016-2022, czy też używasz iPhone'a z systemem iOS 6 lub nowszym, ten adapter zapewni Ci ochronę. Dzięki niemu ulubione aplikacje są zawsze na wyciągnięcie ręki (a raczej czubka języka), a Siri płynnie przejmuje kontrolę nad muzyką, nawigacją i nie tylko.

Plusy:

 • Tylko dla samochodów z przewodowym CarPlay i iPhone (IOS10 lub nowszy);
 • WIFI 5 GHz;
 • Brak opóźnienia dźwięku;
 • USB Plug and Play;
 • Szybkość uruchamiania 10S;
 • Super lekki;
 • Automatyczne połączenie.

Wady:

 • Nie działa z samochodami bez przewodowego CarPlay;
 • Nie dla telefonów z systemem Android;
 • Nie dotyczy BMW, Mitsubishi, 2016 Buick LaCrosse, 2019 Honda CRV, 2019 ACURA RDX;
 • Nie zalecane dla jednostek głównych z rynku wtórnego: Sony, Pioneer, Boss itp.

Podsumowanie: Nasze rygorystyczne testy, dokładne badania i praktyczne doświadczenie doprowadziły nas do tego wniosku. Bezprzewodowy adapter Carplay OTTOCAST to doskonały wybór, aby pozostać w kontakcie bez utraty rytmu, zwiększając swoje wrażenia z jazdy w sposób, o którym wcześniej tylko marzyłeś. Droga przed Tobą wygląda o wiele bardziej ekscytująco z OTTOCAST u boku.

Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-AIR
Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-AIR
 • iPhone IOS10 lub nowszy, 5 GHz WIFI
 • Brak opóźnienia dźwięku, automatyczne połączenie
 • USB Plug and Play, prędkość uruchamiania 10 s

Kup na Amazonie


Adapter CarlinKit 5.0 Radio Carplay

Najlepszy ogólnie

Klucz sprzętowy CarlinKit 5.0 eliminuje potrzebę połączeń przewodowych, umożliwiając bezprzewodowe korzystanie ze wszystkich funkcji CarPlay. Jest kompatybilny z iPhone'ami 6 i nowszymi, z systemem iOS 10 lub nowszą wersją. Podobnie, adapter ten konwertuje przewodowy system Android Auto na bezprzewodowy, obsługując pełen zakres funkcji Android Auto. Działa z telefonami z systemem Android (Samsung, Google) z systemem Android 11 lub nowszą wersją.

Adapter CarlinKit 5.0 może pochwalić się 98% współczynnikiem kompatybilności z samochodami, które mają fabrycznie podłączony system CarPlay lub Android Auto. Jest kompatybilny z szeroką gamą marek samochodów, w tym Ford, Chevrolet, Mercedes, Toyota i wiele innych. Po wstępnej konfiguracji, adapter łączy się automatycznie w ciągu zaledwie 10-25 sekund dla kolejnych połączeń. Posiada wbudowany chip 5G, który zapewnia stabilne połączenie, szybszą reakcję i mniejsze opóźnienia w odtwarzaniu audio i wideo. CarlinKit zapewnia dożywotnią pomoc techniczną i roczną gwarancję na ten bezprzewodowy adapter CarPlay. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, ich zespół jest gotowy do pomocy w ich rozwiązaniu.

Zalety:

 • Wygoda łączności bezprzewodowej Wi-Fi, Bluetooth
 • Wysoka kompatybilność
 • Szybkie automatyczne połączenie
 • Pełna funkcjonalność
 • Profesjonalna obsługa

Wady:

 • Mimo wysokiej kompatybilności, niektóre modele samochodów lub wersje telefonów mogą nie być obsługiwane.
 • Wymaga iPhone'a 6 i nowszych z systemem iOS 10 lub nowszym oraz telefonów z systemem Android 11 lub nowszym, co może wykluczać niektóre starsze urządzenia.

Podsumowanie: Adapter CarlinKit 5.0 Radio Carplay to doskonała inwestycja dla każdego, kto chce zaktualizować system informacyjno-rozrywkowy swojego samochodu do łączności bezprzewodowej. Łatwość obsługi, wysoka kompatybilność, szybkie połączenie i profesjonalne wsparcie sprawiają, że jest to najlepszy wybór zarówno dla użytkowników Apple CarPlay, jak i Android Auto. Ciesz się swobodą łączności bezprzewodowej bez kompromisów w zakresie funkcjonalności dzięki adapterowi CarlinKit 5.0.

Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 5.0
Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 5.0
 • Podłącz i graj przez USB, Bluetooth i Wi-Fi
 • Łączy się w ciągu 10–25 sekund po wstępnej konfiguracji
 • Pasuje do różnych marek samochodów
 • Dostępne są wszystkie funkcje CarPlay i Android Auto

Sprawdź cenę


OTTOCAST U2-X Bezprzewodowy adapter Android Carplay

Wybór Premium

Przygotuj się na spotkanie z OTTOCAST U 2-X Wireless Android Auto Adapter, najlepszym towarzyszem do bezprzewodowego, łatwego połączenia z Android Auto i CarPlay. Ten przyjazny dla użytkownika adapter samochodowy upraszcza wrażenia z jazdy.

Wyposażony w kable USB typu A do C i USB typu C do C, urządzenie to można bez trudu podłączyć do samochodów różnych marek. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem nawigacji online, czy uwielbiasz słuchać muzyki w drodze, jest to narzędzie, którego potrzebujesz.

I nie martw się o to, gdzie jest twój telefon - dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 2.4G i dwuzakresowemu modułowi WiFi, urządzenie z łatwością wykryje twój telefon, nawet jeśli leży w kieszeni. Ponadto dwurdzeniowy układ ARM Cortex A7 gwarantuje ograniczenie opóźnień do minimum, zapewniając bezpieczny, stabilny i wolny od opóźnień dysk.

Plusy:

 • Bezprzewodowy adapter do Androida 11 \ IOS10 lub nowszego i niektórych telefonów Samsung, Google;
 • Konstrukcja USB plug and play;
 • 2.4G Bluetooth i dwuzakresowy moduł WIFI;
 • Dla większości fabrycznie okablowanych samochodów CarPlay (rok modelowy: 2016-2022).

Wady:

 • Nie działa z samochodami bez przewodowego CarPlay.

Podsumowanie: Dzięki rygorystycznym testom, dogłębnym badaniom i wielu praktycznym doświadczeniom możemy śmiało stwierdzić, że bezprzewodowy adapter Android Auto OTTOCAST wyróżnia się w swojej kategorii. Łączy w sobie wygodę, kompatybilność i wydajność w kompaktowej obudowie, co czyni go doskonałym wyborem dla każdego kierowcy obeznanego z technologią.

Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-X
Bezprzewodowy adapter CarPlay OTTOCAST U2-X
 • Dla Androida 11 \ IOS10 lub nowszego i niektórych telefonów Samsung, Google
 • Konstrukcja USB typu plug and play
 • Moduł Bluetooth 2.4G i dwuzakresowy moduł WIFI

Sprawdź cenę


Adapter CarPlay MSXTTLY U2C-AIR 2.0

Najlepszy dla iPhone'a

Przekształcenie przewodowego systemu Carplay w system bezprzewodowy jest tak proste, jak to tylko możliwe dzięki U2C-AIR 2.0. Nie są wymagane żadne dodatkowe programy dla sterowników, aplikacje ani skomplikowane aktualizacje systemu.
Zaktualizowany U2C-AIR 2.0 ma elegancki nowy wygląd, ulepszony chip i moduł WiFi, który zapewnia prawdziwie bezprzewodowe wrażenia. Pierwsze połączenie jest szybkie i łatwe, wystarczy wykonać trzy proste kroki: podłącz, sparuj i gotowe. Adapter automatycznie łączy się z Carplay, gdy wsiadasz do samochodu po pierwszym połączeniu.

Ten bezprzewodowy drążek działa bezproblemowo z prawie wszystkimi modelami samochodów wyposażonymi w fabrycznie zainstalowany Carplay (i z większością wersji na rynku wtórnym). Tak długo, jak możesz korzystać z przewodowego Carplay w samochodzie z iPhonem, U2C-AIR jest kompatybilny. Smukły i elegancki pałąk U2C-AIR jest kompaktowy i łatwy w transporcie oraz zajmuje bardzo mało miejsca w samochodzie. W zestawie znajdują się trzy adaptery, które umożliwiają bezproblemowy dostęp do portów samochodowych USB-C lub USB-A. Ciesz się pełną funkcjonalnością Carplay i zachowaj wszystkie oryginalne funkcje pojazdu, w tym nawigację, pomoc Siri i połączenia telefoniczne.

Plusy:

 • Bluetooth i 5GHZ WIFI;
 • Kable USB typu A - C i typu C - C;
 • Kompatybilny z pojazdami z lat 2015-2022 i współpracuje z iPhone'em 5 (IOS 8 i nowsze) i nowszymi;
 • Działa z ponad 600 modelami samochodów;
 • Doskonała jakość wykonania.

Wady:

 • Nie działa z samochodami bez przewodowego CarPlay;
 • Nie dla telefonów z systemem Android.

Podsumowanie: Nasze szeroko zakrojone testy, dogłębne badania i praktyczne doświadczenie mówią nam, że Hieha CarPlay Adapter to solidny sposób na poprawę wrażeń w samochodzie. Podsumowując, jest to wydajne, wszechstronne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z bezprzewodowym CarPlay.

Bezprzewodowy adapter CarPlay MSXTTLY U2C-AIR 2.0
Bezprzewodowy adapter CarPlay MSXTTLY U2C-AIR 2.0
 • Bluetooth i Wi-Fi 5GHZ
 • Kable USB typu A - C i typu C - C
 • Kompatybilny z pojazdami z lat 2015-2022 i współpracuje z iPhonem 5 (IOS 8 i nowszym) i nowszymi

Sprawdź cenę


Adapter CarlinKit 3.0 CPC200-U2W-Plus Carplay

Szybka łączność

Poznaj adapter CarlinKit 3.0 CPC200-U2W-Plus - Twojego nowego najlepszego przyjaciela, jeśli chcesz korzystać z bezprzewodowego CarPlay w samochodzie. Ten gadżet bez wysiłku przekształca przewodowy CarPlay w bezprzewodowe marzenie, pozwalając ci cieszyć się wszystkimi zaletami CarPlay bez wiązania się kablem USB.

Współpracuje z każdym modelem iPhone'a od 6 do 13 Pro MAX (o ile działa na nich iOS 10-15). Wyobraź sobie strumieniowanie muzyki, nawigację lub czatowanie z Siri - wszystko bez kabla w zasięgu wzroku! I na tym nie koniec. Obsługuje sterowanie głosowe, Siri, aplikacje nawigacyjne w czasie rzeczywistym, aplikacje muzyczne online, połączenia telefoniczne, a nawet wiadomości.

Adapter CarlinKit 3.0 początkowo łączy się z Bluetooth, aby wysłać dane uwierzytelniające WiFi do telefonu, a następnie żegna się z siecią Bluetooth. Od tego momentu wszystko odbywa się przez WiFi. Ponadto adapter ten jest kompatybilny z wieloma samochodami i jest wyposażony w funkcje, które sprawiają, że korzystanie z niego jest dziecinnie proste.

Plusy:

 • Bluetooth i WIFI;
 • Działa na każdym iPhonie od 6 aż do 13 Pro MAX (z systemem iOS od 10 do 15);
 • Obsługa sterowania głosowego, Siri, nawigacji GPS (nawigacja w czasie rzeczywistym), aplikacji muzycznej online, połączeń telefonicznych, iTunes, aplikacji muzycznej, wiadomości;
 • Kompatybilny z Audi / Porsche / Volvo / Volkswagen / Mercedes-Benz / Hyundai / Honda Civic CR-V / Peugeot Chevrolet / Ford SYNC 3.4 / Mazda CX-5 Artz /; KIA / Skoda / GMC / RAM / toyota / land rover / subaru i tak dalej.

Wady:

 • Nie dla telefonów z systemem Android;
 • Nie dla Android Auto;
 • Nie dla samochodów bez oryginalnego wbudowanego fabrycznie przewodowego CarPlay.

Podsumowanie: Kiedy wypróbowaliśmy ten produkt i poddaliśmy go testowi, odkryliśmy, że adapter CarlinKit 3.0 jest naprawdę gwiazdą. Podsumowując, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje doświadczenie CarPlay, ten adapter jest doskonałym wyborem.

Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 3.0 CPC200-U2W-Plus
Bezprzewodowy adapter CarPlay CarlinKit 3.0 CPC200-U2W-Plus
 • Bluetooth i 5 GHZ - 5,8 GHZ WIFI
 • Działa z iPhonem od wersji 6 aż do 13 Pro MAX
 • USB typu C

Sprawdź cenę


Najlepszy bezprzewodowy adapter CarPlay - FAQ

Porozmawiajmy teraz o popularnych pytaniach na ten temat.

Czym jest bezprzewodowy CarPlay?

Bezprzewodowy CarPlay to najnowocześniejszy i całkowicie bezpieczny sposób korzystania z telefonu w samochodzie. Dzięki temu adapterowi CarPlay staje się bezprzewodowy. Nie trzeba już podłączać telefonu za pomocą kabla USB. Po podłączeniu adapter CarPlay będzie działał przez Wi-Fi.

Bezprzewodowy CarPlay wykorzystuje technologię Bluetooth Low Energy (BTLE) do nawiązania połączenia między telefonem a radioodtwarzaczem w samochodzie. Po zakończeniu wstępnego parowania telefon i radioodtwarzacz pozostaną automatycznie połączone, gdy tylko znajdą się w swoim zasięgu - nie ma potrzeby nawiązywania połączenia za każdym razem, gdy wsiadasz do samochodu.

Korzystanie z bezprzewodowego CarPlay jest takie samo jak korzystanie z połączenia przewodowego - wszystkie ulubione aplikacje CarPlay pozostaną dostępne i można nimi sterować za pomocą asystenta głosowego Siri lub ekranu dotykowego w samochodzie. Główną różnicą jest to, że nie musisz martwić się o podłączanie lub odłączanie kabla za każdym razem, gdy wsiadasz lub wysiadasz z samochodu.

Jeśli szukasz łatwiejszego i wygodniejszego sposobu korzystania z CarPlay, to zdecydowanie warto rozważyć adapter bezprzewodowy.

Jak działa CarPlay?

CarPlay to interfejs samochodowy, który umożliwia sterowanie iPhone'em za pomocą wbudowanego wyświetlacza i elementów sterujących samochodu. CarPlay może być używany do wykonywania połączeń telefonicznych, wysyłania i odbierania wiadomości, odtwarzania muzyki, uzyskiwania wskazówek dojazdu i nie tylko. CarPlay jest dostępny w niektórych samochodach i radioodtwarzaczach sprzedawanych na rynku.

najlepszy bezprzewodowy adapter Apple CarPlay

Czy adapter działa w moim samochodzie?

Wszystkie adaptery na naszej liście są kompatybilne tylko z samochodami, które mają fabryczną sieć CarPlay! Jeśli samochód posiada przewodowy CarPlay, adapter najprawdopodobniej jest z nim kompatybilny. Kompatybilność nie jest związana z dostępnością przewodowego lub bezprzewodowego CarPlay.

Jak sprawdzić, czy mój samochód ma przewodowy CarPlay?

Jeśli możesz korzystać z przewodowego CarPlay po podłączeniu do samochodu i iPhone'a za pomocą kabla do transmisji danych, oznacza to, że Twój samochód ma fabrycznie przewodowy CarPlay.

Czy adapter CarPlay działa z moim telefonem z Androidem?

Tak, chociaż najczęściej można znaleźć adapter tylko dla iPhone'a, ale nie musisz się denerwować, są takie, które są odpowiednie dla Androida. Na przykład: OTTOCAST Auto Adapter U2-X.

Czy muszę synchronizować adapter za każdym razem, gdy go używam?

Nie jest to wymagane! Po ustawieniu, telefon automatycznie sparuje się podczas każdej jazdy.

Czy produkt musi korzystać z Wi-Fi lub Bluetooth? W moim samochodzie nie ma Wi-Fi

Adapter posiada sprzętowe Wi-Fi i Bluetooth. Łączy się z Bluetooth, wysyła dane uwierzytelniające Wi-Fi do telefonu, a następnie rozłącza Bluetooth. Od tej pory połączenia będą nawiązywane tylko przez WLAN.

Jak długo trwa połączenie adaptera Carplay z fabrycznym przewodowym Carplay?

To zależy od telefonu i samochodu, ale zwykle zajmuje to 5-15 sekund.

Uwaga: Sprawdź na stronach internetowych producenta lub sprzedawcy, które modele samochodów i adaptery dla poszczególnych roczników są odpowiednie. Poszukaj swojego samochodu i upewnij się, że dokonasz właściwego wyboru spośród adapterów CarPlay.

Ważne: Bezprzewodowy CarPlay będzie działał tylko wtedy, gdy samochód obsługuje połączenie przewodowe. Jeśli samochód nie jest wyposażony w CarPlay lub używany jest niestandardowy radioodtwarzacz, bezprzewodowy CarPlay nie zostanie uruchomiony.

Bezprzewodowy adapter CarPlay: Podsumowanie

Mamy nadzieję, że dobrze przyjrzałeś się wszystkim opcjom bezprzewodowych adapterów CarPlay, które omówiliśmy w tej recenzji. Takie jak OTTOCAST Wireless CarPlay Adapter U2-AIR, CarlinKit 5.0 Wireless CarPlay Adapter lub Hieha's CarPlay Adapter. Pamiętaj, że każdy z nich ma swoje unikalne cechy, więc dokładnie je przeanalizuj. Po małym porównaniu z łatwością znajdziesz ten, który jest odpowiedni dla Ciebie.

Nasz przewodnik dla kupujących również powinien się przydać. Zawiera on wszystkie wskazówki, które musisz znać, zanim podejmiesz decyzję o zakupie.

Po wszystkich analizach, testach i badaniach, które przeprowadziliśmy, a także doświadczeniach, którymi się podzieliliśmy, życzymy tylko płynnej żeglugi i długotrwałego korzystania z adaptera CarPlay.

Dziękujemy za pozostanie z nami - doceniamy Twoją uwagę!


Może Ci się również spodobać: