PlayStation w marcu doda nowe gry do bibliotek Extra i Deluxe: Tchia, Ghostwire Tokyo, Uncharted Legacy of Thieves Collection i inne

Autor: Vladislav Nuzhnov | 24.02.2023, 00:16
PlayStation w marcu doda nowe gry do bibliotek Extra i Deluxe: Tchia, Ghostwire Tokyo, Uncharted Legacy of Thieves Collection i inne

Podczas State of Play, Sony ogłosiło gry, które znajdą się w abonamencie PlayStation Plus Extra & Deluxe. W sumie dodanych zostanie 5 gier: 4 dla Extra i 1 dla Deluxe.

Co jeszcze wiadomo

Od razu chciałbym poruszyć temat Tchia. Gra będzie dostępna w bibliotece zaraz po premierze - 21 marca. Tchia to 3-osobowa gra z otwartym światem. Pewnego dnia dziewczyna o imieniu Tchia wyrusza na ratunek swojemu ojcu przed okrutnym tyranem Meavorą, który rządzi tropikalną wyspą. Prototypowy świat Tchii to sandbox, co oznacza, że możesz robić wszystko i iść gdzie tylko chcesz. Specjalną cechą gry jest możliwość transformacji w zwierzęta lub przedmioty. Dzięki temu będziesz mógł podróżować po wyspie, odkrywać nowe miejsca i walczyć z żołnierzami Meavora.

Do biblioteki dołączy również Ghostwire Tokyo, które zostało wydane w marcu 2022 roku. Gra nie została zbyt dobrze przyjęta przez publiczność, więc nadszedł czas, aby trafiła do kolekcji Extra. Jednocześnie otrzymamy dwie gry Ubisoft: sieciową strzelankę Rainbow Six Extraction oraz opartą na greckiej mitologii grę fabularną Immortals Fenyx Rising.

Natomiast abonenci Deluxe otrzymają reedycję Uncharted 4 & Uncharted: The Lost Legacy w kolekcji Uncharted Legacy of Thieves.

4 gry PS Plus Extra:

  • Tchia
  • Ghostwire Tokyo
  • Rainbow Six Extraction.
  • Immortals Fenyx Rising

1 gra PS Plus Deluxe:

  • Uncharted Legacy of Thieves Collection

Dla tych, którzy nie są zorientowani

Niedawno Sony ogłosiło, jakie gry gracze otrzymają w lutym. Więcej przeczytacie w naszym artykule"PlayStation doda nowe gry do bibliotek Extra & Deluxe 21 lutego: Horizon Forbidden West, The Quarry, Borderlands 3 i więcej"

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Epicka rozgrywka, wirtualna rzeczywistość i nowe historie: najbardziej oczekiwane gry na PlayStation 5 w 2023 roku

Źródło: vgc