Na cześć 20-lecia serii: The Walking Dead: The Telltale Definitive Series kosztuje 13 dolarów na Steam do 3 listopada

Autor: Vladislav Nuzhnov | 23.10.2023, 10:40
Na cześć 20-lecia serii: The Walking Dead: The Telltale Definitive Series kosztuje 13 dolarów na Steam do 3 listopada

W październiku 2003 roku zadebiutował komiks The Walking Dead, stworzony przez Roberta Kirkmana. Nikt wówczas nie przypuszczał, że z czasem przerodzi się on w pełnoprawną franczyzę z grami planszowymi, jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnych i grami wideo. Te ostatnie, z okazji 20-lecia serii, doczekały się sporych przecen na Steamie.

Co wiemy

Wszystkie sezony i dodatki do The Walking Dead autorstwa Telltale Games w gatunku interaktywnego kina otrzymały zniżki do 75%, ale The Walking Dead: The Telltale Definitive Series również otrzymało zniżkę. Ta wersja zawiera wszystkie 4 sezony, 2 dodatki i ulepszenia graficzne, więc zalecamy jej zakup. Cena wynosi 13 dolarów (zamiast 50 dolarów) i jest tańsza niż kupowanie wszystkich sezonów i dodatków osobno.

Historia koncentruje się na małej dziewczynce, Clementine, która zostaje prawie sama w świecie, w którym jest teraz więcej zombie niż ludzi. I choć nasze wybory nie wpływają na fabułę tak bardzo, jak w innych grach z podobnego gatunku, to pierwsze dwa sezony są tak emocjonujące i ekscytujące, że nie sposób ich zignorować. Z czasem gra traci na jakości, ale to wciąż ciekawy projekt, którego ukończenie zajmie około 40 godzin (wliczając dodatki).

Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można pod tym linkiem.

Źródło: @TheWalkingDead