vivo Watch 3 to smartwatch za 150 dolarów, który może uruchamiać samochody

Autor: Maksim Panasovskyi | 14.11.2023, 08:54
vivo Watch 3 to smartwatch za 150 dolarów, który może uruchamiać samochody

Chińska firma vivo zapowiedziała inteligentny zegarek. Gadżet do noszenia o nazwie vivo Watch 3 zadebiutował wraz ze smartfonami X100 i X100 Pro.

Co wiadomo

vivo Watch 3 pojawia się jako zamiennik modelu Watch 2, który pojawił się w 2021 roku. Nowość ma obudowę ze stali nierdzewnej i okrągły wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 pikseli. Średnica wyniosła 1,43".

Ekran vivo Watch 3 jest pokryty chronionym szkłem z zakrzywionymi krawędziami. Do nawigacji służy okrągła głowica obrotowa. Jest ona zamontowana w prawym górnym rogu smartwatcha i wykonana z metalu.

Zegarek posiada standardowe funkcje. Mogą obliczać poziom tlenu we krwi, mierzyć tętno, określać poziom stresu, wskaźniki cyklu menstruacyjnego oraz czas trwania i jakość snu.

Vivo Watch 3 otrzymał nowy system operacyjny o nazwie BlueOS. Oprogramowanie sparowane z NFC pozwala używać gadżetu do uruchamiania samochodu. Bluetooth 5.2 Low Energy, GPS i eSIM są również w arsenale.

Urządzenie może działać bez ładowania przez maksymalnie 16 dni. W tym celu posiada baterię o pojemności 505 mA*h. Pamięć RAM wynosi 64 MB, a pojemność pamięci 4 GB.

Cena i kiedy można się spodziewać

Vivo Watch 3 jest dostępny w kolorach białym, brązowym, czarnym i szarym. Cena smartwatcha w Chinach zaczyna się od 150 dolarów. Sprzedaż rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Źródło: vivo