FAR: Lone Sails doczekało się największej w historii przeceny na Steamie: do 5 grudnia gra kosztuje 2 dolary

Autor: Vladislav Nuzhnov | 29.11.2023, 10:45
FAR: Lone Sails doczekało się największej w historii przeceny na Steamie: do 5 grudnia gra kosztuje 2 dolary

Niewielkie szwajcarskie studio Okomotive jest jednym z przykładów w branży, gdzie debiutancka gra od razu zdobyła popularność i pozytywne opinie graczy oraz krytyków. Taką debiutancką grą było FAR: Lone Sails, klimatyczna postapokaliptyczna przygodówka (bez zombie). Obecnie gra ma największą w historii przecenę na Steamie .

Co wiadomo

FAR: Lone Sails to gra przygodowa, w której wcielamy się w dziewczynę, która musi dostać się do pewnego miejsca na Ziemi dziwnym środkiem transportu. Świat gry stoi w obliczu suszy. Prawie wszystkie morza i oceany wyschły, a ludzie nie mogli długo przetrwać w takich warunkach, choć starali się jak mogli.

Główna rozgrywka polega na zarządzaniu transportem i zbieraniu zasobów. Musisz stale utrzymywać poziom paliwa, wypuszczać parę, podnosić lub opuszczać żagle i naprawiać światowy transport, aby poczuć się choć trochę komfortowo w tym świecie.

Podczas całej podróży nie spotkasz ani jednej osoby, a ta atmosfera samotności będzie utrzymywana przez przyjemną oprawę audiowizualną.

Warto pamiętać, że gra dostępna jest również na komputery Mac.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć pod tym linkiem.