Co to było. Odliczanie na stronie Brothers: A Tale of Two Sons zakończyło się fiaskiem i nie pojawiło się żadne ogłoszenie

Autor: Anton Kratiuk | 07.12.2023, 12:50
Co to było. Odliczanie na stronie Brothers: A Tale of Two Sons zakończyło się fiaskiem i nie pojawiło się żadne ogłoszenie

Wczoraj na oficjalnej stronie uznanej gry przygodowej Brothers: A Tale of Two Sons pojawiło się odliczanie do zakończenia gry, które ma nastąpić 7 grudnia o godzinie 1:00 (CET) / 6 grudnia o 16:00 (PST).

Nie pojawiły się żadne dodatkowe ogłoszenia od deweloperów, ale tego samego dnia renomowany insider billbil-kun ujawnił, że remake Brothers: A Tale of Two Sons jest w fazie rozwoju i zostanie wkrótce ogłoszony.

Logiczne jest założenie, że pod koniec odliczania ogłoszono by jakieś ważne informacje.

Tak się jednak nie stało.

Co wiadomo

Na chwilę obecną nikt nigdy nie zaprezentował zaktualizowanej wersji Brothers: A Tale of Two Sons, co więcej, strona internetowa gry jest niedostępna.

Co to było? Prawdopodobnie błąd techniczny, ale poufne informacje sugerują, że gra jest nadal w fazie rozwoju.

Najprawdopodobniej komuś pomylił się dzień, ponieważ jest to ta sama godzina, ale następnej nocy rozpoczyna się gala The Game Awards 2023, którą trudno sobie wyobrazić bez charyzmatycznego i ekscentrycznego Josefa Faresa - twórcy Brothers: A Tale of Two Sons. Być może to właśnie na TGA zostanie zapowiedziany remake słynnej gry.