God of War (2018) otrzymał 50% zniżki na Steam do 21 grudnia

Autor: Vladislav Nuzhnov | 19.12.2023, 17:38
God of War (2018) otrzymał 50% zniżki na Steam do 21 grudnia

Wydanie dodatku Valhalla do God of War Ragnarok na nowo rozbudziło zainteresowanie graczy serią, ale jeśli jeszcze nie grałeś w GoW i wolisz PC, God of War (2018) jest teraz o 50% tańszy na Steam i kosztuje 25 USD.

Co wiemy

God of War (2018) to 3-osobowa gra przygodowa, będąca jednocześnie wznowieniem serii. Kratos opuścił Grecję i przeniósł się do Skandynawii. Teraz ma syna, Atreusa, ale Bóg Wojny wciąż nie wie, jak to jest być ojcem, a podczas ich podróży będzie musiał stać się tym, którego Atreus tak bardzo potrzebuje.

Gracze znajdą półotwarty świat, sekrety, charyzmatyczne postacie, epicką ścieżkę dźwiękową i szczegółową grafikę, które zapewnią im epicką podróż.

Warto zwrócić uwagę na brutalny system walki. Kratos korzysta z kilku rodzajów broni, ataków runicznych, kombinacji i pomocy Atreusa. A gra nie nudzi się nawet pod koniec przejścia, ponieważ dzięki różnym wrogom i sytuacjom gra udaje się utrzymać zaangażowanie gracza.

W 2018 roku God of War zdobył nominację do tytułu Gry Roku na The Game Awards i otrzymał 9 punktów od krytyków i graczy na Metacritic.

Więcej szczegółów na temat oferty można znaleźć tutaj.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej