Telegram ogłosił potężny i łatwy w użyciu edytor naklejek

Autor: Vlad Cherevko | 15.04.2024, 22:45
Telegram ogłosił potężny i łatwy w użyciu edytor naklejek

Telegram zapowiedział, że do końca miesiąca ogłosi 16 nowych funkcji. Jednak komunikator wprowadził już nowy zaawansowany edytor naklejek dostępny zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i użytkowników premium.

Co wiadomo

Nowy edytor naklejek pozwala użytkownikom tworzyć naklejki i zestawy naklejek bez konieczności opuszczania aplikacji. Wystarczy zrobić zdjęcie i dodać tekst, rysunki, animowane naklejki, emoji i GIF-y, które są już dostępne w aplikacji.

Edytor naklejek oferuje wiele funkcji edycji, w tym możliwość wycinania obiektów i usuwania tła. Użytkownicy mogą również ręcznie usuwać i przywracać części zdjęcia, a także dodawać kontury, aby naklejki wyglądały klasycznie.

Każdą utworzoną naklejkę można dodać do zestawu, po prostu wybierając emoji, które ją opisuje. Warto zauważyć, że Telegram użyje sztucznej inteligencji, aby zasugerować użytkownikom odpowiednie emoji na podstawie ich obrazu.

Oczywiście użytkownicy mogą udostępniać własne zestawy naklejek. Kiedy wysyłasz komuś naklejki utworzone w nowym edytorze, może on kliknąć na nie, aby dodać cały zestaw. Nie wspominając o tym, że każdy zestaw naklejek ma swój unikalny link t.me.

Źródło: Telegram