Nowy "Jurassic World" wciąż powiększa obsadę: Jonathan Bailey z "Fellow Travelers" dołączy do Scarlett Johansson w roli tytułowej

Autor: Tetiana Honcharenko | 16.04.2024, 15:56
Nowy "Jurassic World" wciąż powiększa obsadę: Jonathan Bailey z "Fellow Travelers" dołączy do Scarlett Johansson w roli tytułowej

Wygląda na to, że nowy "Jurassic World" wytwórni Universal i Amblin będzie miał mocną obsadę. Wcześniej wspomniano, że Scarlett Johansson, Czarna Wdowa Marvela, prowadzi rozmowy w sprawie głównej roli, a teraz twierdzi się, że może ona zostać połączona z gwiazdą "Fellow Travelers" i "Bridgerton" Jonathanem Baileyem.

Co wiadomo

Nawiasem mówiąc, Bailey zdobył nagrodę Critics Choice Award za "Fellow Travelers", co czyni go głównym pretendentem do Emmy, a aktor jest związany z Universal w związku z innym nadchodzącym projektem, "Wicked".

Nadchodzący "Jurassic Park" ma już reżysera, Garetha Edwardsa, a scenariusz napisał David Koepp, który współpracował przy oryginalnym "Jurassic Park" i jego sequelu "The Lost World: Jurassic Park".

Nadchodzący film, który nie ma jeszcze tytułu, będzie nowym rozdziałem w serii, co oznacza, że nie pojawi się w nim żadna z postaci z poprzednich części.

O czym będzie film

Szczegóły dotyczące fabuły i postaci są na razie trzymane w tajemnicy.

Kiedy można się spodziewać

Studio ogłosiło niedawno, że planuje wydać film 2 lipca 2025 roku.

Źródło: Deadline