Historia mrocznych sekretów trwa: Steve Buscemi będzie nowym reżyserem Nevermore w drugim sezonie "Wednesday"

Autor: Tetiana Honcharenko | 17.04.2024, 14:35
Historia mrocznych sekretów trwa: Steve Buscemi będzie nowym reżyserem Nevermore w drugim sezonie "Wednesday"

Netflix w końcu uraczył nas kilkoma świeżymi informacjami na temat nadchodzącego drugiego sezonu serialu "Wednesday". Teraz wiemy, kto będzie nowym dyrektorem Nevermore Academy, w rolę której wcielała się wcześniej gwiazda "Gry o tron" (Gwendoline Christie). Nominację otrzymał Steve Buscemi.

Co wiadomo

Po śmierci ostatniego dyrektora szkoły pod koniec pierwszego sezonu, stanowisko szefa akademii pozostało nieobsadzone. Teraz Buscemi może przejąć tę funkcję. Chociaż oficjalnie nie zostało to jeszcze ogłoszone, fani serialu są w pełni zadowoleni z takiego wyboru.

W trakcie swojej kariery aktor zagrał wiele genialnych ról w filmach od "Fargo" i "The Big Lebowski" po "Boardwalk Empire" i "Reservoir Dogs". Istnieje duża pewność, że Buscemi będzie bardzo zgrany w roli reżysera Nevermore.

Dla przypomnienia, "Wednesday" to serial z serii Rodzina Addamsów, który koncentruje się na najstarszej córce rodziny, Wensday. Trafiła ona do szkoły dla istot nadprzyrodzonych, gdzie spotkała się z tajemniczymi wydarzeniami i sekretami swoich rodziców, które dziewczyna oczywiście stara się rozwiązać.

Serial był ogromnym hitem Netflixa, stając się najpopularniejszym anglojęzycznym serialem wszech czasów.

Kiedy się spodziewać

Zdjęcia do drugiego sezonu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku, więc premiery możemy spodziewać się najwcześniej w 2025 roku.

Źródło: Total Film