Gwiazda "Baywatch" powraca na duży ekran: Pamela Anderson u boku Liama Neesona w remake'u "Nagiej broni

Autor: Tetiana Honcharenko | 17.04.2024, 15:10
Gwiazda "Baywatch" powraca na duży ekran: Pamela Anderson u boku Liama Neesona w remake'u "Nagiej broni

Gwiazda lat 90. i symbol seksu powraca na duży ekran. Pamela Anderson podpisała kontrakt z Paramount Pictures na występ w remake'u "Nagiej broni", gdzie zagra u boku Liama Neesona (Liam Neeson).

Co wiadomo

"Naga broń" bazuje na popularnej serii komediowych parodii filmów kryminalnych wypuszczanych na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku. Reżyserem nowej wersji jest Akiva Schaffer na podstawie scenariusza Dana Gregora, Douga Manda i samego Schaffera.

Oryginalny film czerpał inspirację ze standardowych fabuł seriali policyjnych i filmów, które widzowie zdążyli pokochać. Śledziliśmy losy nieszczęśliwego i głupkowatego detektywa Franka Drebina, w którego wcielał się Leslie Nielsen, który jednak w niewiarygodny sposób rozwiązywał przestępstwa i ratował dzień.

W reboocie Naked Gun, Drebin będzie grany przez Neesona, a Anderson zagra jego głupią, ale seksowną kochankę, graną w oryginale przez Priscillę Presley.

Anderson jest najbardziej znana jako modelka Playboya, która stała się międzynarodową gwiazdą ze względu na swoją urodę, po pojawieniu się w serialu telewizyjnym Baywatch, w którym zagrała 110 odcinków.

Po Baywatch aktorka zagrała w różnych filmach komediowych i często gościła w różnych talk show, a później jej kariera aktorska dobiegła końca.

Udział w "Nagiej broni" to dla niej szansa na powrót na duży ekran i to u boku nominowanego do Oscara aktora. Miejmy nadzieję, że będzie to próba udana.

Kiedy można się spodziewać

Paramount planuje wydać film 18 lipca 2025 roku.

Źródło: THR