Nowy sposób interakcji: Logitech wprowadza ChatGPT do swoich myszy i klawiatur

Autor: Nastya Bobkova | 18.04.2024, 03:03
Nowy sposób interakcji: Logitech wprowadza ChatGPT do swoich myszy i klawiatur

Logitech dodaje nowe programowalne skróty ChatGPT do swoich myszy i klawiatur.

Co wiemy.

Dzięki nowemu narzędziu Logi AI Prompt Builder użytkownicy będą mieli szybki dostęp do funkcji ChatGP z poziomu swojego obszaru roboczego.

Logi AI Prompt Builder pozwala użytkownikom powiązać określony klawisz klawiatury lub przycisk myszy z narzędziem w oprogramowaniu Logi Options+. Następnie klawisz lub przycisk może być użyty do wywołania Prompt Builder dostarczonego przez nowe narzędzie.

Kreator zapytań zawiera różne funkcje, takie jak parafraza, podsumowanie i generowanie wiadomości e-mail, które automatycznie analizują wybrany tekst i dostarczają odpowiedni wynik. Ponadto użytkownicy mogą tworzyć własne przepisy, w tym te, które mogą generować obrazy.

To wszystko prawda, ale są pewne niuanse:

Narzędzie Logi AI Prompt Builder dostępne jest dla posiadaczy klawiatur i myszek Logitech obsługujących anglojęzyczną wersję Logi Options+. Warto zauważyć, że niektóre starsze modele mogą nie obsługiwać tej funkcji.

Nowa funkcjonalność jest już dostępna w niektórych modelach, takich jak Logitech Signature AI Edition Mouse, która posiada specjalny przycisk do wywoływania narzędzia. Nowe akcesorium kosztuje 49,99 USD w USA i 54,99 GBP w Wielkiej Brytanii.

Wcześniej w tym roku Microsoft wprowadził dedykowany klawisz klawiatury do przywoływania Copilota, który również jest zasilany technologią OpenAI.

Źródło: Logitech