Globalny wariant Redmi Pad Pro otrzymał certyfikat, co wskazuje na rychłą premierę

Autor: Vlad Cherevko | 18.04.2024, 16:12
 Globalny wariant Redmi Pad Pro otrzymał certyfikat, co wskazuje na rychłą premierę

Redmi Pad Pro, który niedawno zadebiutował na chińskim rynku, wydaje się teraz przygotowywać do wejścia na rynek globalny. Potwierdzają to informacje na stronach certyfikacyjnych.

Co wiadomo

Nasi koledzy z MySmartPrice zauważyli Redmi Pad Pro na stronach certyfikacyjnych FCC i IMDA pod numerem modelu 2405CRPFDL.

Informacje o Redmi Pad Pro w bazie danych FCC

Zgodnie z certyfikatem FCC, urządzenie trafi do sprzedaży w Ameryce Łacińskiej i będzie działać na najnowszym systemie operacyjnym Xiaomi, HyperOS. Został również niedawno zauważony na stronie certyfikacji 3C, która ujawniła obsługę szybkiego ładowania 33W.

Ponieważ Redmi Pad Pro jest już dostępny w Chinach, wszystkie specyfikacje tabletu są już znane. Tablet wyposażono w 12,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2,5K, częstotliwości odświeżania 120 Hz i ochronie Corning Gorilla Glass 3. Urządzenie posiada procesor Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2, do 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci wewnętrznej i obsługę rozszerzeń do 1,5 TB. Tablet działa pod kontrolą systemu Android 14 z powłoką HyperOS. Posiada również 8-megapikselowy aparat tylny i przedni. Redmi Pad Pro jest dostępny w kolorach Dark Grey, Smoky Green i Light Bay Blue i posiada baterię o pojemności 10 000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 33W.

Źródło: MySmartPrice