Niezwykła, mroczna, pretensjonalna: Astropulse: Reincarnation, ambitna strzelanka od weterana Blizzarda, została zapowiedziana

Autor: Anton Kratiuk | 18.04.2024, 22:35
Niezwykła, mroczna, pretensjonalna: Astropulse: Reincarnation, ambitna strzelanka od weterana Blizzarda, została zapowiedziana

Imagendary Studios, firma założona przez byłego głównego artystę Blizzarda, Wei Wanga, zaprezentowała debiutancki zwiastun swojego pierwszego projektu.

Co wiemy

Zapowiedziano trzecioosobową strzelankę z elementami RPG Astropulse: Reincarnation.

Będzie to fabularna gra science-fiction osadzona w dystopijnej przyszłości.

Zgodnie z historią, 250 milionów lat temu w Ziemię uderzył meteoryt, przynosząc nieznaną energię, która zmieniła bieg ewolucji. W wyniku tego wydarzenia na Ziemi pojawiły się nowe gatunki i cywilizacje, które walczyły o przetrwanie. Ponadto na planecie osiedliły się również nadprzyrodzone istoty, które stanowią ogromne zagrożenie dla wszystkich żywych istot.

W centrum fabuły Astropulse: Reincarnation znajdzie się bohater, który wraz ze swoimi towarzyszami wyruszy na pustkowia, aby powstrzymać zbliżające się zagrożenie i ocalić ludzkość.

Zaznaczono, że Astropulse: Reincarnation będzie początkiem zakrojonej na szeroką skalę franczyzy medialnej, która obejmie kolejne gry, miniseriale, filmy krótkometrażowe, komiksy i inne projekty.

Zwiastun Astropulse: Reincarnation wygląda niezwykle klimatycznie i nietuzinkowo, ale nie pozwala jeszcze wyciągać wniosków na temat gry. Wiadomo, że powstaje ona na silniku Unreal Engine 5.

Źródło: IGN