Dla uspokojenia: opublikowano 4 nowe zrzuty ekranu z The Wolf Among Us 2

Autor: Vladislav Nuzhnov | 19.04.2024, 09:24
Dla uspokojenia: opublikowano 4 nowe zrzuty ekranu z The Wolf Among Us 2

The Wolf Among Us 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez nas gier. Telltale zalicza jednak czasem poważne wpadki. Przypominamy, że studio już raz zakończyło swoją działalność. Niedawno gracze zaczęli się martwić, czy gra nadal powstaje, ale studio uspokoiło wszystkich i teraz pokazało nowe zrzuty ekranu.

Co już wiadomo

Geoff Keighley opublikował 4 zrzuty ekranu z gry. Pokazują one zaśnieżone miasto nocą, głównego bohatera Bigby'ego Wolfe'a oraz kadr z rozgrywki, w którym Bigby musi dowiedzieć się, jakie przestępstwo miało miejsce w kuchni.

Kiedy się spodziewać

Nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, ale gra ma ukazać się na PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series i PC.

Dla tych, którzy nie wiedzą

The Wolf Among Us 2 to interaktywna gra kinowa. Historia rozgrywa się sześć miesięcy po zakończeniu pierwszego sezonu. Wiadomo, że główny bohater, Bigby Wolfe, został usunięty ze stanowiska szeryfa Fabletown.

Twórcy zapowiadają, że duża część historii obraca się wokół tego, jak Bigby odkrywa własne definicje dobra i zła, gdy spotyka detektywa z Nowego Jorku i pomaga mu w nowej skomplikowanej sprawie. Gracze spotkają nowe postacie, takie jak Strach na Wróble i Blaszany Drwal z Czarnoksiężnika z Krainy Oz.

Rozgrywka będzie podobna do tej z pierwszego sezonu, ale pojawi się kilka innowacji. Łącznie czeka nas 5 odcinków.

Źródło: @geoffkeighley