"Transformers One" otrzymał plakat, oficjalne streszczenie i pierwszy zwiastun ujawniający pochodzenie Optimusa Prime'a i Megatrona

Autor: Tetiana Honcharenko | 19.04.2024, 13:28
"Transformers One" otrzymał plakat, oficjalne streszczenie i pierwszy zwiastun ujawniający pochodzenie Optimusa Prime'a i Megatrona

Nadchodzący "Transformers One" otrzymał pierwszy zwiastun, nowy plakat i oficjalne streszczenie wyczekiwanego powrotu na Cybertron.

Co ujawniono

Film animowany, wyreżyserowany przez Josha Cooleya, jest prequelem uznanej serii i opowiada o wydarzeniach, które miały miejsce przed wojną, która zniszczyła Cybertron.

W świeżym zwiastunie pokazano nam Oriona Paxa i D-16, którzy w przyszłości przekształcą się w Optimusa Prime'a i Megatrona, ale teraz nie mogą się jeszcze przekształcić. Widzimy ich podróż od przyjaźni do wiecznej wrogości, a także poznajemy inne postacie, w tym Elitę-1 i wczesny prototyp Bumblebee.

Oprócz intrygującej historii powstania kultowych postaci, film ma imponującą obsadę, w tym Chrisa Hemswortha jako Oriona Paxa i Briana Tyree Henry'ego jako D-16. Scarlett Johansson jako Elita-1, Keegan-Michael Key jako młody Bumblebee, Laurence Fishburne jako Alpha Trion i Jon Hamm jako Centinil Prime.

Po zwiastunie, Transformers One ma plakat:

O czym jest film

Oficjalne streszczenie filmu animowanego, który stara się zagłębić w przeszłość Optimusa Prime'a i Megatrona, brzmi: "To nieopowiedziana historia Optimusa Prime'a i Megatrona, znanych jako zaprzysięgli wrogowie, ale kiedyś byli przyjaciółmi, prawie jak bracia, którzy na zawsze zmienili los Cybertronu".

Kiedy można się spodziewać

Premiera zaplanowana jest na 13 września 2024 roku.

Źródło: Komiks