Insider: Honor zaprezentuje składany smartfon Magic Flip po linii Honor 200

Autor: Helena Szczerbań | 21.04.2024, 13:17
Insider: Honor zaprezentuje składany smartfon Magic Flip po linii Honor 200

Już kilkakrotnie pisaliśmy, że Honor przygotowuje się do wydania nowego składanego smartfona Magic Flip (wstępna nazwa). Nie ma jeszcze dokładnej daty ogłoszenia, ale jeden z chińskich insiderów ujawnił termin prezentacji.

Czego się spodziewać

Według źródła, seria Honor 200 zostanie wydana jako pierwsza, po czym Honor zaprezentuje również Magic Flip. Chociaż nie podał dokładnych dat, niedawny przeciek mówi, że seria Honor 200 zadebiutuje w czerwcu.

Co więcej, poprzedni raport mówił, że Magic Flip zadebiutuje pod koniec drugiego kwartału tego roku. Jest więc prawdopodobne, że zarówno smartfony Honor 200, jak i składana klapka Magic Flip mogą zostać wydane w czerwcu.

Jeśli wierzyć ostatnim renderom, Honor Magic Flip otrzyma duży wyświetlacz zewnętrzny, taki jak Motorola Razr 40 Ultra. Oczekuje się, że będzie wyposażony w podwójny aparat, skórzany panel tylny i baterię o pojemności 4500 mAh.

Oprócz tego Honor planuje wprowadzić na rynek jeszcze dwa składane smartfony w drugiej połowie roku: Magic V3 i V Purse 2, które będą następcami zeszłorocznych składanych telefonów Magic V2 i V Purse.

Źródło: Gizmochina