Honor 200 Lite: ujawniono wygląd, opcje kolorystyczne i europejską datę premiery

Autor: Vlad Cherevko | 21.04.2024, 22:25
Honor 200 Lite: ujawniono wygląd, opcje kolorystyczne i europejską datę premiery

Już wkrótce klasa smartfonów ze średniej półki wzbogaci się o nowy produkt - Honor 200 Lite. Świeże dane potwierdzają, że marka przygotowuje się do wprowadzenia Honor 200 Lite 25 kwietnia w niektórych krajach europejskich.

Co wiadomo

Smartfon pojawił się na oficjalnych stronach internetowych Francji i Niemiec. Francuska witryna ujawniła datę ogłoszenia, a także pokazała wygląd urządzenia. Honor 200 Lite ma płaski wyświetlacz z wycięciem w kształcie kapsuły, co wskazuje na podwójny system kamer do selfie. Tył urządzenia wydaje się być wyposażony w potrójny aparat i lampę błyskową LED, gdzie główny moduł będzie miał 108 megapikseli.

200 Lite ma poliwęglanową obudowę z płaskimi krawędziami. Po lewej stronie znajduje się gniazdo karty SIM, przycisk głośności i przycisk zasilania ze zintegrowanym skanerem linii papilarnych po prawej stronie. Urządzenie ma 6,78 mm grubości i waży 166 gramów.

Oficjalna strona Honor France ujawniła już opcje kolorystyczne nowości. Smartfon będzie dostępny w trzech kolorach: Midnight Black, Cyan Lake i teksturowanym Starry Blue. Innych szczegółów, a także ceny urządzenia spodziewać należy się po prezentacji, 25 kwietnia.

Źródło: Honor France