Samsung oferuje bezpłatną wymianę wyświetlacza dla Galaxy S21 i S22 w Indiach z powodu problemu z zieloną linią

Autor: Vlad Cherevko | 21.04.2024, 23:57
Samsung oferuje bezpłatną wymianę wyświetlacza dla Galaxy S21 i S22 w Indiach z powodu problemu z zieloną linią

W ostatnim czasie zaczęły pojawiać się doniesienia o zielonych liniach na wyświetlaczach niektórych urządzeń Samsunga. Problem był na tyle znaczący, że firma oficjalnie zareagowała na niego w niektórych regionach, oferując bezpłatną jednorazową wymianę ekranu w urządzeniach, których gwarancja już wygasła.

Co wiadomo

Samsung zapewnia wymianę wyświetlaczy w niektórych modelach w Indiach od zeszłego roku, a teraz lista obsługiwanych modeli została rozszerzona o serie Galaxy S21 i S22. Doniesienia o problemie pojawiły się ponownie w ciągu ostatnich kilku tygodni, co wskazuje, że cierpi na niego więcej urządzeń. Wymusza to na Samsungu rozszerzenie oferty bezpłatnej wymiany wyświetlacza na kolejne modele.

Samsung India zapewnia bezpłatną wymianę wyświetlacza dla dotkniętych urządzeń od lipca ubiegłego roku. Kwalifikującymi się urządzeniami były serie Galaxy S20 i Note 20. Teraz firma rozszerzyła tę listę o serie Galaxy S21 i S22. Podobnie jak w zeszłym roku, wszystkie urządzenia będą również objęte bezpłatną wymianą baterii i zestawu, ale wygląda na to, że teraz jest ostateczny termin na skorzystanie z tej oferty. Aby otrzymać bezpłatną wymianę od firmy, należy umówić się na wizytę w centrum serwisowym Samsung przed 30 kwietnia 2024 roku.

Dzięki tej ofercie klienci otrzymują w pełni odnowione urządzenie. Otrzymanie nowego życia dla urządzenia takiego jak Galaxy S22, które jest nadal stosunkowo nowoczesne i będzie wspierane programowo przez jakiś czas, to oferta, która jest zbyt dobra, aby ją przegapić.

Źródło: @tarunvats33, Sammobile