eFuse łączy siły z NECC, aby zaangażować więcej studentów w e-sport

Autor: Dmitro Koval | 22.04.2024, 16:13
eFuse łączy siły z NECC, aby zaangażować więcej studentów w e-sport

Esportowa firma eFuse nawiązała współpracę z National Esports Collegiate Conference (NECC), największym północnoamerykańskim organizatorem uczelnianych turniejów e-sportowych.

Co wiadomo

NECC udzieli eFuse licencji na organizację turniejów Rocket League i Call of Duty, aby zapewnić więcej możliwości rywalizacji studentom z Ameryki Północnej. eFuse rozszerzy również swoje portfolio partnerstw i podzieli się przychodami z NECC. Razem reprezentują ponad 20 000 graczy, co czyni ich jednym z największych operatorów e-sportu studenckiego w Ameryce Północnej.

Dla eFuse partnerstwo to oznacza pozytywny zwrot po zwolnieniach we wrześniu 2023 r., które doprowadziły do odroczenia Creator League. Dzięki tej współpracy NECC wzmacnia swoją pozycję w e-sporcie uczelnianym, uzupełniając istniejące partnerstwa, w tym z Bye Blue Light.

Matthew Benson, dyrektor generalny eFuse, postrzega to partnerstwo jako sposób na podniesienie rangi e-sportu uczelnianego i zapewnienie nowych możliwości sportowcom i fanom w całej Ameryce Północnej.

Źródło: esportsinsider