Tom Holland podzielił się aktualnymi informacjami na temat czwartej części filmu Spider-Man: "Musimy utrzymać dziedzictwo przy życiu".

Autor: Tetiana Honcharenko | 22.04.2024, 18:40
Tom Holland podzielił się aktualnymi informacjami na temat czwartej części filmu Spider-Man: "Musimy utrzymać dziedzictwo przy życiu".

Tom Holland po raz pierwszy wypowiedział się na temat swojej pracy nad czwartym filmem o Spider-Manie. Choć oficjalnie zdjęcia do Spider-Mana 4 jeszcze się nie rozpoczęły, liczne plotki na temat filmu dodają pewności, że zostanie on nakręcony.

Co wiadomo

W niedawnej rozmowie z dziennikarzami po premierze krótkometrażowego filmu Last Call, w którym wystąpił Holland, aktor przyznał, że jest aktywnie zaangażowany we wczesne etapy rozwoju nowego Spider-Mana. Holland potwierdził również, że zawsze będzie chętny do zagrania w nowych filmach o Spider-Manie, ponieważ postać ta odegrała kluczową rolę w jego karierze i życiu. Jednak jego głównym zmartwieniem pozostaje uniknięcie powtórzenia historii z przeszłości w nowych filmach o Spider-Manie.

"Mamy najlepszych ekspertów pracujących nad rozwojem możliwych historii. Ale dopóki nie zatwierdzimy ostatecznej wersji, mamy obowiązek chronić dziedzictwo. Trzeci film był szczególnie ważny pod wieloma względami i musimy mieć pewność, że zrobimy to dobrze. Po raz pierwszy jestem zaangażowany we wczesne etapy procesu twórczego i jest to dla mnie ekscytujący etap. Wszyscy chcemy, by film powstał, ale musimy uważać, by się nie powtórzyć" - powiedziała Holland.

Jesteśmy pewni, że wielu fanów pamięta moment, w którym wydawało się, że partnerstwo między Sony i Marvel Studios dobiegnie końca, a Spider-Man nie pojawi się już w MCU. Firmy osiągnęły jednak nowe porozumienie, pozwalające na stworzenie Spider-Man: No Way Home, jednego z najbardziej dochodowych filmów wszechczasów.

Nakręcenie czwartego filmu o Spider-Manie wymaga spełnienia wysokich oczekiwań i stoi w obliczu nieporozumień między Sony i Marvel Studios co do przyszłości serii. Sony podobno chce zabrać Petera Parkera w podróż przez multiwersum, podczas gdy Marvel Studios woli skupić się na bardziej przyziemnej historii, która łączy Spider-Mana z innymi bohaterami, takimi jak Daredevil i Kingpin.

Z niecierpliwością czekamy na dalsze aktualizacje.

Źródło: MovieWeb