Motorola przygotowuje Moto X50 Ultra z ulepszonymi funkcjami AI

Autor: Vlad Cherevko | 23.04.2024, 00:07
Motorola przygotowuje Moto X50 Ultra z ulepszonymi funkcjami AI

W lutym Motorola opublikowała zwiastun Moto X50 Ultra poświęcony Formule 1, który podkreślał funkcjonalność AI urządzenia. Teraz firma na swojej stronie Weibo kontynuuje zwiastowanie X50 Ultra, przypominając o współpracy z Formułą 1 i koncentrując się na szybkości i możliwościach AI w urządzeniu.

Co wiadomo

Telefon nie został jeszcze zaprezentowany, ale inna jego wersja, Motorola Edge 50 Ultra, została już wydana. Nie jest jasne, czy oba urządzenia będą takie same, chociaż najnowszy zwiastun (również z bolidem Formuły 1) pokazuje dokładnie ten sam projekt.

Edge 50 Ultra ma już pewne funkcje AI, takie jak model generatywny dla niestandardowych tapet i system, który dostosowuje ustawienia aparatu w zależności od sceny. Wygląda na to, że X50 Ultra będzie miał dodatkowe funkcje AI. Będzie to prawdopodobnie obejmować asystenta Lenovo AI o nazwie "Xiaotian", który został niedawno wprowadzony na kilku komputerach Lenovo.

Obraz X50 Ultra w drewnianej obudowie pokazany w nowym zwiastunie wideo

Telefon ma pojawić się w przyszłym miesiącu. Teaser wideo pokazuje również wariant telefonu z drewnianą obudową, taką jak Edge. Post kończy się zwrotem "Do zobaczenia w maju!", mimo że jest poświęcony Grand Prix Chin, które odbyło się w ten weekend.

Źródło: Motorola(1, 2)