Media: 2K Games szykuje mocny zestaw premier na rok fiskalny 2025. Gracze mogą otrzymać Mafię IV, BioShock 4 i nowe Borderlands

Autor: Anton Kratiuk | 23.04.2024, 22:44
Media: 2K Games szykuje mocny zestaw premier na rok fiskalny 2025. Gracze mogą otrzymać Mafię IV, BioShock 4 i nowe Borderlands

Ostatnie lata nie obfitowały w duże premiery od 2K Games.

Firma wydawała głównie symulatory sportowe, a fani innych franczyz i gatunków nie otrzymywali nowych gier, ale sytuacja może się wkrótce zmienić.

Co wiadomo

Dziennikarz Ethan Gach poinformował, że zdobył wewnętrzną wiadomość e-mail od dyrektora generalnego 2K Games Davida Ismailera, w której powiedział pracownikom, że pomimo zwolnień firma spodziewa się dobrych wyników w roku podatkowym 2025.

Ethan Gach podkreślił, że w tym okresie ukaże się kilka wysokobudżetowych gier, które mogą obejmować sequel Mafii, BioShock 4, siódmą część Civilization i nowe Borderlands.

Poinformowano również, że studio 31st Union, stworzone przez jednego z założycieli Sledgehammer Games, przygotowuje jakąś wysokobudżetową grę.

Zakłada się, że niektóre z przyszłych projektów 2K Games zostaną zaprezentowane na Summer Game Fest 2024, zwłaszcza że kilka dni temu insider Kurakasis poinformował, że firma przygotowuje się do prezentacji Mafii 4 (nazwa jest warunkowa).

Źródło: Dead Game