OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition zadebiutował w Europie: specjalna wersja OnePlus Watch 2 o skandynawskim designie i cenie 349 euro.

Autor: Mirosłw Trinko | 24.04.2024, 09:30
OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition zadebiutował w Europie: specjalna wersja OnePlus Watch 2 o skandynawskim designie i cenie 349 euro.

Oprócz tabletu OnePlus Pad Go, chiński producent zapowiedział również nową wersję zegarka OnePlus Watch 2 w Europie.

Co wiadomo

Nowość została nazwana OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition. Zegarek otrzymał odświeżony wygląd w skandynawskim stylu z jasnoszarą kopertą i niebieskim skórzanym paskiem z białymi przeszyciami. Oprócz tego urządzenie posiada również niebieski chronograf.

Jeśli chodzi o specyfikację OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition, są one takie same jak w przypadku zwykłego modelu. Zegarek ma 47 mm kopertę i 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED o jasności do 1000 nitów. Zegarek posiada ochronę przed wodą (5ATM) i wstrząsami (MIL-STD-810H), a także dwuczęstotliwościowy GPS, NFC, kompas, akcelerometr, żyroskop, barometr i czujnik światła do regulacji jasności ekranu. Gadżet może śledzić ponad 100 dyscyplin sportowych, a także monitorować sen i śledzić stan zdrowia. Zegarek jest dostarczany z dwoma systemami operacyjnymi: Wear OS firmy Google i RTOS. Za pierwszy z nich odpowiada układ Snapdragon W5, a za drugi BES2700.

Cena i kiedy można się spodziewać

OnePlus Watch 2 Nordic Blue Edition jest już dostępny w sprzedaży w Wielkiej Brytanii i innych krajach europejskich. Cena zegarka jest wyższa od zwykłego modelu i wynosi 349 euro/ 299 funtów.

Źródło: OnePlus