Netflix ujawni więcej szczegółów na temat drugiego sezonu Arkane w czerwcu

Autor: Vladislav Nuzhnov | 24.04.2024, 09:38
Netflix ujawni więcej szczegółów na temat drugiego sezonu Arkane w czerwcu

W 2021 roku Riot wydał serial animowany Arcane, którego akcja rozgrywa się w uniwersum League of Legends. Serial animowany natychmiast spodobał się dużej liczbie osób i otrzymał dobre recenzje. Ludzie czekają więc na drugi sezon, ale niewiele wiadomo. Na przykład premiera zaplanowana jest na listopad 2024 roku, ale więcej szczegółów zostanie ujawnionych latem.

Co wiadomo

W czerwcu 2024 roku Netflix pojawi się na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy we Francji. Firma pokaże wiele projektów animowanych, w tym drugi sezon Arken.

Projekt zostanie zaprezentowany w ramach sesji Making Of, podczas której twórcy serialu opowiedzą o procesie jego powstawania. Możemy zatem spodziewać się nowych materiałów filmowych i nieco więcej szczegółów fabularnych.

Kiedy się spodziewać

Festiwal odbędzie się w dniach od 9 do 15 czerwca.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

Akcja Arkane rozgrywa się w dwóch miastach - utopijnym Piltover i opuszczonym Zaun. Napięcia między nimi gwałtownie wzrosły od czasu stworzenia Hextech, technologii, która pozwala każdemu kontrolować magiczną energię. Historia skupia się również na dwóch siostrach, Vi i Jinx, które znalazły się po przeciwnych stronach barykady.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

Źródło: deadline