Netflix ujawnił pierwszy kadr z nadchodzącego serialu animowanego Zacka Snydera Zmierzch bogów osadzonego w mitologii nordyckiej

Autor: Vladislav Nuzhnov | 25.04.2024, 10:25
Netflix ujawnił pierwszy kadr z nadchodzącego serialu animowanego Zacka Snydera Zmierzch bogów osadzonego w mitologii nordyckiej

W 2021 roku Netflix ogłosił Zmierzch Bogów, serial animowany o mitologii nordyckiej stworzony przez reżysera Zacka Snydera, znanego z 300 Spartan, Rebel Moon i Batman v Superman. Przez cały ten czas było bardzo niewiele informacji na temat projektu, ale teraz pojawiły się nowe szczegóły.

Co wiemy

Zaprezentowano pierwsze zdjęcie z serialu animowanego. Przedstawia ono rudowłosą bohaterkę Sigrid.

Akcja rozgrywa się w małej wiosce wikingów, gdzie król i jego królowa chcą się pobrać. Podczas wesela przytrafia im się wydarzenie, które zmusza Sigrid, przyszłą pannę młodą, która jest dzieckiem gigantów, do podjęcia szalonej misji zemsty. Rekrutuje zespół bohaterów, którzy tworzą grupę, która ma jedną misję: znaleźć boga i walczyć z nim.

Zack dodał również, że Sigrid jest świetną, bardzo skandynawską, zimną, ale pełną pasji postacią, z którą naprawdę lubił pracować, ponieważ jest taka fajna, a głos jej podkłada Sylvia Hoeks.

Snyder powiedział również w 2023 roku, że serial będzie miał "dużo seksu, ponieważ jest zabawny".

Ogólnie rzecz biorąc, serial nie ma problemów z obsadą. Widać to na poniższym zdjęciu.

Obsada serialu animowanego

Kiedy można się spodziewać

Serial nie ma dokładnej daty premiery, ale w sumie będzie 8 odcinków.

Źródło: collider