Tak będzie wyglądać nowa aplikacja wideo Platformy X na telewizorach Smart TV

Autor: Vlad Cherevko | 25.04.2024, 23:39
Tak będzie wyglądać nowa aplikacja wideo Platformy X na telewizorach Smart TV

Firma X, wcześniej znana jako Twitter, przygotowuje się do uruchomienia nowej aplikacji do strumieniowego przesyłania wideo dla telewizorów Smart TV, a pewnego dnia szef X ujawnił, jak będzie wyglądać nowa platforma wideo.

Co wiadomo

Projekt nowej aplikacji X TV został niedawno zaprezentowany publicznie. Wygląda bardzo podobnie do aplikacji YouTube, z zakładkami po lewej stronie i poziomymi rzędami filmów na pozostałej części ekranu. W górnym rzędzie wyświetlane są popularne filmy, a następnie rząd filmów "Dla Ciebie". Na górze znajduje się pasek wyszukiwania.

Dyrektor generalna X, Linda Yaccarino, powiedziała, że nowa aplikacja przyniesie prawdziwe, angażujące treści na inteligentne telewizory. Twierdzi, że aplikacja zapewni wysokiej jakości, wciągającą rozrywkę na dużych ekranach.

Aplikacja będzie wyświetlać motywy wybrane przez sztuczną inteligencję i organizować filmy zgodnie z tymi motywami. Dzięki płynnemu przejściu użytkownicy będą mogli rozpocząć oglądanie filmów na swoich telefonach i kontynuować na telewizorze. Aplikacja będzie miała również opcję transmisji na smartfony i tablety, a także ulepszone wyszukiwanie wideo.

Aplikacja jest wciąż w fazie rozwoju, ale można już zobaczyć wstępny projekt w filmie. Aplikacja będzie dostępna dla większości systemów operacyjnych Smart TV.

Źródło: @lindayaX