Twórcy brazylijskiego action-RPG Deathbound zaprezentowali nowy zwiastun i zapowiedzieli wydanie gry również na konsolach

Autor: Anton Kratiuk | 26.04.2024, 13:51
Twórcy brazylijskiego action-RPG Deathbound zaprezentowali nowy zwiastun i zapowiedzieli wydanie gry również na konsolach

Wydawca Tate Multimedia i brazylijskie studio TrialForge zapowiedziały fabularną grę akcji Deathbound w sierpniu 2023 roku.

Gra zainteresowała graczy nietypowym stylem i ciekawą koncepcją, niestety wtedy zapowiedziano tylko wydanie na PC, co zdenerwowało graczy konsolowych.

Deweloperzy postanowili jednak nie ograniczać potencjalnego grona odbiorców Deathbound.

Co wiadomo

Tate Multimedia opublikowało nowy zwiastun Deathbound, w którym oprócz pokazania materiału z rozgrywki poinformowano, że równocześnie z premierą na PC gra ukaże się na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series, ale dokładna data premiery nie została jeszcze podana.

Dla przypomnienia, Deathbound to dystopijna gra soulsopodobna, której główną cechą będzie "system drużyn". Dzięki tej mechanice gracz będzie mógł wchłonąć esencje niektórych poległych postaci i przekształcić się w nie w walce, korzystając z ich broni i umiejętności. Jednorazowo dostępne będą tylko cztery postacie, ale należy pamiętać, że niektóre esencje mogą ze sobą kolidować, co może spłatać okrutnego figla w najbardziej nieodpowiednich momentach.

Źródło: Tate Multimedia