Aby uczcić wydanie wczesnej wersji Manor Lords, opublikowano premierowy zwiastun oczekiwanej strategii

Autor: Anton Kratiuk | 26.04.2024, 19:39
Aby uczcić wydanie wczesnej wersji Manor Lords, opublikowano premierowy zwiastun oczekiwanej strategii

Miała miejsce premiera ambitnej średniowiecznej gry strategicznej Manor Lords, która przyciągnęła ogromną uwagę publiczności i stała się najbardziej oczekiwaną grą na Steamie.

Co wiemy

Twórca gry single-player Grzegorz Styczeń i wydawca Hooded Horse opublikowali zwiastun premierowy wczesnej wersji Manor Lords, która jest już dostępna na Steam, Epic Games Store, GOG i PC Game Pass.

Zwiastun prezentuje kluczowe elementy Manor Lords, w tym budowanie osady, zarządzanie zasobami, zarządzanie milicją ludową i zaspokajanie potrzeb mieszkańców.

Gra zawiera ogromną liczbę głębokich mechanik, dynamiczną pogodę i system zmiany pór roku, dzięki czemu gracz nieustannie staje przed unikalnymi wyzwaniami.

Jak już informowaliśmy, ze względu na fakt, że nad grą pracuje tylko jedna osoba, większość mechanik wymaga obecnie poprawek, ale gra już teraz zbiera ogromną ilość pozytywnych opinii (89%) i nie ma wątpliwości, że Grzegorz Styceni będzie kontynuował swoją pracę i udoskonalał Manor Lords.

Do 15 maja gra strategiczna jest w sprzedaży z 25% rabatem.

Czeskie studio Warhorse - autor Kingdom Come: Deliverance - pogratulowało swojemu koledze premiery jego projektu uroczą pocztówką, na której bohater ich gry Indřich z zainteresowaniem przygląda się budowie osady w Manor Lords.

Aby uczcić wydanie wczesnej wersji Manor Lords, opublikowano premierowy zwiastun oczekiwanej strategii-2

Źródło: IGN