Bloober Team pracuje nad dwiema niezapowiedzianymi grami: jedną we współpracy z Take-Two, a drugą ze Skybound

Autor: Vladislav Nuzhnov | 28.04.2024, 09:36
Bloober Team pracuje nad dwiema niezapowiedzianymi grami: jedną we współpracy z Take-Two, a drugą ze Skybound

Bloober Team znane jest z takich horrorów jak Layers of Fear, Observer czy The Medium. Obecnie studio pracuje nad remakiem Silient Hill 2, ale w przygotowaniu ma także co najmniej dwie inne gry.

Co wiadomo

Bloober Team ma dwa niezapowiedziane projekty: Project C, czyli nowe IP powstające we współpracy z Take-Two Interactive, oraz Project R, którego premiera planowana jest na 2025 rok i który bazować ma na grze Skybound Entertainment (prawdopodobnie The Walking Dead).

"Projekt C, nad którym pracujemy z Private Division (Take-Two Interactive), postępuje dobrze i jesteśmy bardzo zadowoleni z obecnych postępów" - powiedział Bloober w swoim raporcie rocznym.

Twierdzi również, że będzie to kolejny duży krok Bloober Team w kierunku realizacji długoterminowej strategii. Będzie to również pierwszy autorski projekt (własność intelektualna należąca do Bloober Team) w ramach nowej strategii.

Ogłoszenie planowane jest na ten rok.

Informacji na temat Projektu R jest mniej, z wyjątkiem tej wspomnianej powyżej. Pozostaje więc czekać na zapowiedzi, a następnie premiery tych gier.

Źródło: eurogamer