Another Crab's Treasure, przygodowa gra niezależna o krabach, sprzedała się w 30 tysiącach egzemplarzy w ciągu pierwszych 24 godzin.

Autor: Vladislav Nuzhnov | 28.04.2024, 09:48
Another Crab's Treasure, przygodowa gra niezależna o krabach, sprzedała się w 30 tysiącach egzemplarzy w ciągu pierwszych 24 godzin.

26 kwietnia ukazała się gra Stellar Blade, szeroko dyskutowany tytuł na wyłączność PlayStation 5. Ale dzień wcześniej wydano Another Crab's Treasure, przygodową grę indie souls o krabie. Mogłeś nawet o niej nie słyszeć, ale wykazała dobre wyniki sprzedaży.

Co wiemy

Studio Aggro Crab poinformowało, że w ciągu pierwszych 24 godzin od premiery na wszystkich platformach sprzedano 30 tysięcy egzemplarzy gry. Gra od dnia premiery dostępna jest również w usłudze Game Pass, więc liczba graczy jest oczywiście wyższa.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to całkiem niezły wynik jak na pierwszy dzień dla małego studia niezależnego. Chcemy więc wierzyć, że sprzedaż Another Crab's Treasure będzie tylko rosła.

W Another Crab's Treasure, jako krab pustelnik, Kriel będzie musiał nosić wokół siebie śmieci jak skorupę, aby wytrzymać ataki wrogów, którzy są wielokrotnie więksi od bohatera. Będzie on musiał wyruszyć na epickie poszukiwanie skarbu, aby odzyskać skradzioną muszlę i odkryć mroczne sekrety kryjące się za zanieczyszczonym oceanem.

Gra otrzymała 79 punktów od krytyków i 8,2 punktów od graczy w serwisie Metacritic.

Gdzie grać

Another Crab's Treasure jest dostępne na PC, Xbox Series, Switch, PlayStation 5 i Game Pass.

Źródło: @AggroCrabGames