Horrory, których nie trzeba przedstawiać: pakiet Outlast Trinity o 50% taniej na Steam do 5 maja

Autor: Vladislav Nuzhnov | 29.04.2024, 08:10
Horrory, których nie trzeba przedstawiać: pakiet Outlast Trinity o 50% taniej na Steam do 5 maja

Outlast. Wzmianka o tej serii horrorów autorstwa Red Barrels wywołuje wiele emocji. Wszystko zaczęło się w 2013 roku, a w ciągu 11 lat doczekaliśmy się trzech pełnych gier, jednego dodatku i innych projektów rozszerzających uniwersum gry. A jeśli szukaliście okazji, by kupić większość gier naraz ze zniżką, to teraz możecie to zrobić na Steamie.

Co wiemy

Outlast to seria pierwszoosobowych gier z gatunku survival horror. Główni bohaterowie Outlast nie posiadają zdolności bojowych. Muszą uciekać, ukrywać się lub zginąć. Ich jedyną bronią jest kamera wideo, której muszą używać do nagrywania przerażających wydarzeń, które mają miejsce podczas gry. Kamera posiada również tryb noktowizyjny, który pomaga poruszać się w ciemności.

W pierwszej części Outlast i dodatku Whistleblower trafiamy do szpitala psychiatrycznego Mount Massive. Druga część przenosi nas do osady w Arizonie, w której żyją fanatycy religijni.

Zestaw Outlast Trinity zawiera trzy gry: Outlast, DLC Whistleblower oraz Outlast 2. Jego cena wynosi 26 dolarów. Warto też zaznaczyć, że Outlast 2 ma osobną zniżkę. Drugą część można nabyć za 5 dolarów.

Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć pod tym linkiem.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej