Aktualizacja Androida 14 psuje autofokus aparatu Samsung Galaxy XCover 5

Autor: Nastya Bobkova | 30.04.2024, 03:19
Aktualizacja Androida 14 psuje autofokus aparatu Samsung Galaxy XCover 5

Niedawno wydana aktualizacja One UI 6.0 oparta na systemie Android 14 dla Galaxy XCover 5 spowodowała frustrację użytkowników z powodu problemów z autofokusem tylnej kamery.

Co wiemy.

W zeszłym tygodniu Galaxy XCover 5 otrzymał długo oczekiwaną aktualizację. Kilku właścicieli zauważyło, że po aktualizacji autofokus głównego aparatu stał się nieskuteczny. Uniemożliwiło to korzystanie z aparatu do robienia zdjęć i skanowania kodów QR.

Przedstawiciele Samsunga nie wydali jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Niektórzy konsumenci donoszą, że zespół wsparcia firmy potwierdził i nazwał to problemem z oprogramowaniem. Deweloperzy pracują obecnie nad rozwiązaniem tego problemu.

Według doniesień, Android 14 jest ostatnią dużą aktualizacją systemu operacyjnego dla Galaxy XCover 5, co podkreśla znaczenie szybkiej reakcji i naprawienia tego problemu.

Użytkownicy mają nadzieję, że Samsung wkrótce wyda łatkę lub aktualizację, która naprawi tę usterkę, aby przywrócić aparat Galaxy XCover 5 do sprawności.

Źródło: SamMobile