Meta ogłosiła uruchomienie programu bonusowego dla twórców w serwisie Threads

Autor: Nastya Bobkova | 30.04.2024, 04:08
Meta ogłosiła uruchomienie programu bonusowego dla twórców w serwisie Threads

Meta ogłosiła uruchomienie ograniczonego czasowo programu bonusowego dla twórców w celu zwiększenia zaangażowania na platformie Threads. Po osiągnięciu bariery 150 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, Meta nadal aktywnie rozwija swoje usługi.

Co wiemy

Program, który był testowany od marca, ma na celu zachęcenie do kreatywności i zaangażowania na platformie. Zaproszeni twórcy będą mieli zindywidualizowane wymagania dotyczące otrzymywania bonusów, w tym te ukierunkowane na produktywność publikacji i liczbę wyświetleń. Program jest obecnie dostępny tylko dla twórców w Stanach Zjednoczonych, ale Meta rozważa rozszerzenie go na inne regiony, jeśli odniesie sukces.

Warunki programu obejmują wymóg, aby posty miały co najmniej 2500 wyświetleń, były oryginalną treścią, nie zawierały znaków wodnych z innych platform i nie były powiązane z partnerstwem marki.

Program bonusowy może być również dodatkową zachętą dla użytkowników Instagrama do przejścia na Threads, zwłaszcza jeśli ich ulubieni twórcy aktywnie publikują w aplikacji. Meta nie przedstawiła jednak szczegółowych długoterminowych planów zarabiania na treściach w Threads.

Źródło: TechCrunch