Zaprezentowano zwiastun gry Commandos: Origins. Twórcy zapowiedzieli również zamknięte beta testy tej taktycznej gry

Autor: Anton Kratiuk | 30.04.2024, 15:34
Zaprezentowano zwiastun gry Commandos: Origins. Twórcy zapowiedzieli również zamknięte beta testy tej taktycznej gry

Na prezentacji ID@Xbox Kalypso Media i studio Claymore Game zaprezentowały nowy zwiastun taktycznej gry Commandos: Origins, która będzie sequelem i swego rodzaju przeróbką popularnej w latach 90. i 2000. serii.

Co wiadomo

Zwiastun poświęcony jest szerokiej gamie możliwości, które będą dostępne dla graczy w Commandos: Origins. Gracze będą mogli zakradać się do wrogów, przeprowadzać eksplozje ważnych obiektów, przeprowadzać sabotaż na terytorium armii Wehrmachtu, eliminować wrogów strzałami snajperskimi i wiele więcej.

Ponadto deweloperzy zapowiedzieli zamknięte beta testy Commandos: Origins, ale zgłoszenia do udziału w nich przyjmowane są tylko do 1 maja, a daty zostaną podane w późniejszym terminie.

W nowej części Commandos gracze będą musieli przejąć kontrolę nad oddziałem unikalnych postaci, wśród których znajdą się znane wcześniej postacie, i przeprowadzić operacje wojskowe na tyłach armii III Rzeszy.

Commandos: Origins zaoferuje różnorodne lokacje, od arktycznych lodów po piaski Afryki. Gra będzie oferować rozgrywkę kooperacyjną, zarówno online, jak i na tym samym ekranie.

Kiedy można się spodziewać

Commandos: Origins ukaże się w 2024 roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series, a także będzie dostępne w katalogu Xbox Game Pass.

Źródło: IGN