Samsung Galaxy F55 pojawił się w Geekbench z kluczowymi specyfikacjami

Autor: Vlad Cherevko | 01.05.2024, 23:22
Samsung Galaxy F55 pojawił się w Geekbench z kluczowymi specyfikacjami

W oczekiwaniu na oficjalną zapowiedź Samsunga Galaxy F55, w sieci pojawiły się szczegóły dotyczące nowego smartfona. Sądząc po renderach od znanego insidera @evleaks, będzie to przemianowany Galaxy C55, który został niedawno ogłoszony w Chinach, który według specyfikacji jest kopią Galaxy M55, wydanego wcześniej na rynku globalnym.

Co wiadomo

Według przecieków, urządzenie otrzyma procesor Snapdragon 7 Gen 1 i 8 GB pamięci RAM. System operacyjny to Android 14. W benchmarkach Geekbench smartfon uzyskał odpowiednio 843 i 2307 punktów w trybie jednordzeniowym i wielordzeniowym. Wyniki nie są wysokie dla tego układu, ale możliwe jest, że urządzenie może korzystać z przedpremierowej wersji oprogramowania układowego, a wersja detaliczna może wykazywać lepsze wyniki wydajności.

Według przecieków, Galaxy F55 będzie wyposażony w potrójny aparat, obudowę z ekoskóry i będzie dostępny w co najmniej dwóch kolorach, w tym pomarańczowym.

Ponieważ Galaxy F55 jest zasadniczo przemianowanym Galaxy C55, prawdopodobnie otrzyma 6,7-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz, baterię o pojemności 5000 mAh z obsługą ładowania 45 W oraz ekranowy skaner linii papilarnych. Główny aparat będzie miał rozdzielczość 50 MP, podobnie jak przednia kamera, która również otrzyma sensor 50 MP.

Oczekuje się, że Samsung Galaxy F55 zostanie ogłoszony w tym miesiącu w Indiach.

Źródło: @evleaks, Geekbench