Beats Solo 4: 40-milimetrowe przetworniki, obsługa dźwięku przestrzennego, port USB-C i do 50 godzin pracy na baterii za 199 USD

Autor: Mirosłw Trinko | 02.05.2024, 15:49
Beats Solo 4: 40-milimetrowe przetworniki, obsługa dźwięku przestrzennego, port USB-C i do 50 godzin pracy na baterii za 199 USD

Oprócz słuchawek Beats Solo Buds, Apple zaprezentowało również Beats Solo 4.

Co wiadomo

Nowość otrzymała taki sam wygląd jak Beats Solo 4, ale z zupełnie nowymi cechami. Słuchawki są wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki, a także Spatial Audio z dynamicznym śledzeniem pozycji głowy. Podobnie jak Beats Solo Buds, Beats Solo 4 mogą szybko łączyć się z urządzeniami z systemem Android i iOS. Słuchawki obsługują również usługi Find My lub Find My Device. Ponadto nowość posiada funkcję uruchamiania asystenta głosowego za pomocą frazy Hey Siri oraz funkcję Audio Sharing.

Beats Solo 4 wyposażono w porty USB-C i 3,5 mm. Na jednym ładowaniu słuchawki będą działać do 50 godzin. Nowość obsługuje szybkie ładowanie (10 minut zapewni 5 godzin słuchania muzyki). Słuchawki ważą 217 gramów.

Cena i kiedy czekać

Beats Solo 4 można już zamawiać na oficjalnej stronie producenta. Nowość kosztuje 199 dolarów i dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: Matte Black, Slate Blue i Cloud Pink.

Źródło: Beats