Na zewnątrz jest gorąco, ale dla bojowników o demokrację nadeszła zima: 9 maja Helldivers 2 otrzyma przepustkę premium BattlePass "Polar Patriots"

Autor: Vladislav Nuzhnov | 02.05.2024, 17:01
Na zewnątrz jest gorąco, ale dla bojowników o demokrację nadeszła zima: 9 maja Helldivers 2 otrzyma przepustkę premium BattlePass "Polar Patriots"

Autorzy kooperacyjnej strzelanki PvE Helldivers 2 ogłosili, że 9 maja obywatele Super-Ziemi i bojownicy o demokrację będą mogli zdobyć nowy BattlePass premium "Polar Patriots". Pozwoli to na dodanie do gry nowych broni, pancerzy, peleryn i emotek.

Co wiemy

Porozmawiajmy najpierw o broni. Poniżej znajduje się lista tego, co pojawi się w grze.

  • AR-61 Tenderizer. Ten wielkokalibrowy karabin szturmowy ma potężną siłę ognia, ale ograniczoną pojemność magazynka, więc liczy się każdy strzał.
  • SMG-72 Pummeler. Wolniejsza szybkostrzelność niż w przypadku innych pistoletów maszynowych, ale strzały z tej broni pozostawiają wrogów zdezorientowanych i bardzo brzydkich.
  • PLAS-101 Oczyszczacz. Wystrzeliwuje wybuchową amunicję. Im dłużej przytrzymasz spust, tym większe zadasz obrażenia.

Oprócz broni głównej pojawi się także nowa broń pomocnicza.

  • G-13 Incendiary Impact. Ta broń detonuje przy uderzeniu i podpala obszar białym fosforem, więc upewnij się, że ty - i twoi sojusznicy - nie stoicie i nie rozmawiacie.
  • P-113 Werdykt. Półautomatyczny pistolet z największym centralnym zapłonem ze wszystkich pistoletów tego typu.
  • Wstrząsy motywacyjne. Przywraca graczy do normalnego stanu po otrzymaniu efektów uniemożliwiających grę, takich jak kwas robaka.

Porozmawiajmy też o pancerzach. Dodane zostaną trzy nowe pancerze: CW-36 Zimowy Wojownik, CW-22 Kodiak i CW-4 Arktyczny Strażnik. Ponadto w Helldivers 2 pojawią się trzy nowe peleryny, emotki i sztandary.

Battlepass premium można kupić za 1000 super kredytów, które kosztują 10 dolarów.

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5. Dzięki premierze na PC, Helldivers 2 jest już siódmą najbardziej dochodową grą Sony w historii.

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Zespół redakcyjny gg był zadowolony z gry i przyznał jej ocenę 4,4/5. To przejażdżka, do której chce się wracać raz za razem. Czasami jest szalona, czasami rozśmiesza, czasami jest napięta ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie zakres emocji, za które kochamy gry. Więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: playstation