Plotka: zeszłoroczne soulslike Lords of the Fallen będzie dostępne na Xbox Game Pass pod koniec maja

Autor: Vladislav Nuzhnov | 03.05.2024, 08:51
Plotka: zeszłoroczne soulslike Lords of the Fallen będzie dostępne na Xbox Game Pass pod koniec maja

13 października 2023 roku ukazała się gra soulslike Lords of the Fallen. Gra otrzymała średnie oceny, ale udało jej się sprzedać co najmniej 1 milion egzemplarzy. Teraz krążą plotki, że gra może być wkrótce dostępna w jednej z usług subskrypcyjnych.

Co wiadomo

Publikacja eXputer donosi, że Lords of the Fallen będzie dostępne w Xbox Game Pass pod koniec maja. Dziennikarz eXputer zna nawet dokładną datę, ale nie chce jej ujawniać, ponieważ premiera może zostać przesunięta.

Dla tych, którzy nie wiedzą

Lords of the Fallen to souls-like RPG od 3 osób. Historia opowiada o jednym z legendarnych Mrocznych Krzyżowców, który wyruszył w epicką podróż, aby pokonać Adyra, boga demonów. W grze można podróżować przez dwa duże równoległe światy. Królestwo żywych, gdzie zbierane są okrutne próby. I królestwo zmarłych, gdzie czają się niewypowiedziane okropności.

Biorąc pod uwagę, że jest to gra RPG, gracze mogą w pełni dostosować wygląd swojej postaci za pomocą szerokiej gamy opcji wizualnych i wybrać jedną z dziewięciu klas. Możliwe jest również ulepszanie cech, broni, zbroi i zaklęć. Rozgrywka może toczyć się w dwóch trybach: w pojedynkę lub w kooperacji ze znajomym.

Źródło: exputer