Menedżer społeczności Helldivers 2 został prawie zwolniony z powodu swoich rozmów z graczami.

Autor: Vladislav Nuzhnov | 07.05.2024, 10:00
Menedżer społeczności Helldivers 2 został prawie zwolniony z powodu swoich rozmów z graczami.

Wczoraj Sony ogłosiło, że nie będzie wymagać aktywacji PSN, aby grać w Helldiver 2 na PC. Powodem tego jest fakt, że gracze zaczęli masowo wyrażać swoje oburzenie. W tym kontekście menedżer społeczności gry wezwał ludzi do obniżenia wyników gry i zażądania zwrotu pieniędzy. Jednak takie apele prawie doprowadziły go do utraty pracy.

Co wiadomo

Na serwerze Discord Helldivers jeden z graczy był zaskoczony spotkaniem z menedżerem społeczności o pseudonimie Spitz, ponieważ myślał, że został zwolniony. Spitz napisał w odpowiedzi:

Prawie. Okazało się, że proszenie ludzi o obniżenie wyników i zwrot pieniędzy za grę nie jest najpopularniejszym rozwiązaniem wśród wydawców. Ale wciąż tu jestem i cieszę się, że wszyscy byliśmy w stanie coś zmienić.

Dobrze, że wszyscy pozostali na swoich miejscach, a Sony zrobiło to, czego chciała większość graczy. Chociaż o to ostatnie możemy się spierać przez 3 dni i 3 noce.

Gdzie grać

Helldivers 2 jest dostępne na PC i PlayStation 5.


Zalecane wymagania systemowe:

  • Procesor: Intel Core i7-9700K lub AMD Ryzen 7 3700X
  • PAMIĘĆ RAM: 16 GB
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 2060 lub AMD Radeon RX 6600XT

Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej

  • Redakcja gg była zadowolona z gry i przyznała jej ocenę 4,4/5. To przejażdżka, do której chce się wracać raz za razem. Czasami jest szalona, czasami rozśmiesza, czasami jest napięta ze względu na liczbę wrogów na ekranie, ale to właśnie zakres emocji, za które kochamy gry. Przeczytaj więcej w naszej recenzji Helldivers 2.

Źródło: discord