Przyszłość Manor Lords jest w rękach graczy: twórca hitowej gry strategicznej przeprowadza ankietę na temat priorytetowych obszarów rozwoju gry

Autor: Anton Kratiuk | 07.05.2024, 11:54
Przyszłość Manor Lords jest w rękach graczy: twórca hitowej gry strategicznej przeprowadza ankietę na temat priorytetowych obszarów rozwoju gry

Średniowieczna gra strategiczna Manor Lords została wydana we wczesnym dostępie i w pełni spełniła oczekiwania graczy: okazała się złożona, klimatyczna, ekscytująca, historycznie dokładna. Ale oczywiście większość jej elementów jest daleka od doskonałości, więc deweloper Grzegorz Styczeń ma jeszcze wiele do zrobienia.

Co wiemy

Zdając sobie sprawę ze skali prac do wykonania, twórca Manor Lords podjął jedyną słuszną decyzję i zapytał graczy o opinię na temat tego, co powinien wdrożyć w pierwszej kolejności.

Grzegorz Styceny proponuje cztery opcje:

  1. Miasta kontrolowane przez SI;
  2. Zamki i oblężenia;
  3. Ekonomia na późne etapy gry;
  4. Inne typy map.

W chwili pisania tego tekstu druga opcja prowadzi z niewielkim marginesem (34,9%) i prawie tyle samo graczy (33,1%) głosuje na pierwszą pozycję.

Wielu graczy proponuje również własne opcje. Tak więc, ktoś chce zobaczyć w grze więcej dużych budynków, takich jak katedry, a ktoś nie ma dość subtelności rolnictwa.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem Manor Lords - zostaw swój głos, pomoże to deweloperowi podjąć decyzję i wprowadzić najpopularniejsze zmiany w pierwszej kolejności.

Wymagania systemowe

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-3470 3,20 GHz lub sześciordzeniowy AMD FX-6350
  • PAMIĘĆ RAM: 8 GB
  • miejsce na dysku: 16 GB
  • karta graficzna: GeForce GTX 670 lub Radeon R9 285/380
  • DirectX 12

Źródło: Manor Lords