Wszyscy subskrybenci PlayStation Plus mogą już odebrać EA Sports FC 24, Ghostrunner 2, Tunic i Destiny 2: Lightfall

Autor: Vladislav Nuzhnov | 07.05.2024, 15:36
Wszyscy subskrybenci PlayStation Plus mogą już odebrać EA Sports FC 24, Ghostrunner 2, Tunic i Destiny 2: Lightfall

Mamy drugi wtorek miesiąca, co oznacza, że do czerwca wszyscy subskrybenci PlayStation Plus mogą dodawać nowe gry do swojej biblioteki na zawsze.

Co wiemy.

W tym miesiącu otrzymamy trzy gry i jeden pakiet rozszerzeń.

Fani piłki nożnej - to prawdziwe święto na waszej ulicy, o ile nie kupiliście już EA Sports FC 24 (PS4, PS5). Nie wiemy, kto z osób, które choć raz w cokolwiek grały, nie słyszał o symulatorze piłki nożnej od Electronic Arts, więc nawet nie musimy go przedstawiać.

Następny jest Ghostrunner 2 (PS5 ), hardkorowy pierwszoosobowy slasher osadzony rok po wydarzeniach z pierwszej części w postapokaliptycznej cyberpunkowej przyszłości. Gracz ma możliwość decydowania o przyszłości ludzkości i walki z brutalnym kultem cyberninja, który pojawił się na obrzeżach Dharma Tower.

Główną bronią jest katana, a podczas przejścia gracz jest wrzucany na arenę z wrogami, ale jeśli zostaniesz uszkodzony przynajmniej raz, arena uruchomi się ponownie.

Lubisz coś bardziej przytulnego? Nie ma problemu, bo jest jeszcze Tunic (PS4, PS5). To izometryczna przygodówka, w której eksplorujemy nieprzyjazny świat mrocznych lasów, rozległych ruin i labiryntowych katakumb. Odkryj ukryte skarby i tajne techniki. Zmierz się z wrogami głęboko pod ziemią, wysoko ponad chmurami i w jeszcze dziwniejszych miejscach. Aby wygrać, będziesz musiał robić uniki, blokować i parować ataki, a także zadawać ciosy.

Ostatnią grą na dziś, a raczej dodatkiem, jest Destiny 2: Lightfall (PS4, PS5). Gracze zostają wysłani na Neptun, gdzie odkryją neonową metropolię. Spotkają Cloudwalkerów, dołączą do walki z Legionem Cieni i zapobiegną dewastacji w zaawansowanym technologicznie tajnym mieście Neomun.

Ghostrunner 2, Tunic i Destiny 2: Lightfall są dostępne do 3 czerwca, a EA Sports FC 24 do 17 czerwca.