James Gunn ujawnia pierwsze zdjęcie Davida Corenswetha jako nowego Supermana: ale co to za tajemnicze stworzenie w tle?

Autor: Tetiana Honcharenko | 07.05.2024, 16:57
James Gunn ujawnia pierwsze zdjęcie Davida Corenswetha jako nowego Supermana: ale co to za tajemnicze stworzenie w tle?

James Gunn podzielił się pierwszym zdjęciem Davida Corensweta w roli Supermana i warto zauważyć, że ujęcie jest bardzo intrygujące ze względu na tło.

Co pokazano

Gunn, zgodnie z tradycją, opublikował zdjęcie nowego Supermana w sieci Threads z podpisem "Przygotuj się. Superman. 11.07.25."

Pierwsze zdjęcie promocyjne filmu Superman, które pokazuje aktora Davida Corneswella oficjalnie debiutującego w nowym kostiumie Supermana, zawiera kilka szczegółów, których fani nie mogli nie być ciekawi. Na przykład tajemnicza świecąca kula w tle, która przypomina gałkę oczną.

Według fanów tym stworzeniem może okazać się Solaris, Tyrannical Sun, złoczyńca, który po raz pierwszy pojawił się w DC Comics One Million #1 w 1998 roku. Pojawił się również w serii komiksów All-Star Superman z 2005 roku i jej animowanej adaptacji z 2011 roku autorstwa Warner Bros. Animation. Ale to tylko spekulacje. Jesteśmy pewni, że Gunn szukał żywych dyskusji.

Dla przypomnienia, Solaris to inteligentne sztuczne słońce stworzone w wyniku paradoksu czasowego, w którym Solaris z 853 wieku wykorzystał przyszłą wersję Sentinel Mana do podróży w czasie i zainfekowania XX wieku wirusem, który zagwarantował jego stworzenie. Zdolność Solarisa do infekowania i pochłaniania gwiazd sprawia, że ma on obsesję na punkcie walki z Supermanem i wszystkimi jego potomkami.

O czym jest film

Superman, wcześniej znany jako Superman: Legacy, będzie pierwszym filmem w nowym kinowym uniwersum DC zatytułowanym Chapter One: Gods and Monsters, stworzonym przez Jamesa Gunna i Petera Safrana.

Opowie on historię młodego Supermana, który wyrusza w podróż, by pogodzić swoje kryptońskie dziedzictwo z ludzkim wychowaniem Clarka Kenta.

Źródło: Games Radar