Huawei Watch Fit 3: smartwatch w stylu Apple Watch z 10-dniowym czasem pracy na baterii za 160 euro

Autor: Helena Szczerbań | 08.05.2024, 00:11
Huawei Watch Fit 3: smartwatch w stylu Apple Watch z 10-dniowym czasem pracy na baterii za 160 euro

Huawei zorganizował wydarzenie w Dubaju i zaprezentował nową inteligentną bransoletkę Watch Fit 3 na rynek międzynarodowy.

Cechy

Gadżet ma kwadratowy kształt, dzięki czemu przypomina Apple Watch. Obudowa jest dość lekka i cienka: jej grubość wynosi 9,9 mm, a waga to tylko 26 gramów (bez paska). Do wyboru jest duża liczba pasków w różnych kolorach.

Inteligentna bransoletka jest wodoodporna do 5 ATM i posiada duży 1,82-calowy wyświetlacz AMOLED z zakrzywionymi krawędziami ze wszystkich czterech stron. Pojemna bateria zapewnia do 7 dni pracy przy normalnym użytkowaniu lub do 10 dni w trybie ekonomicznym. Urządzenie nie obsługuje ładowania bezprzewodowego i jest ładowane za pomocą zastrzeżonego krążka z dwoma bolcami Pogo.

Funkcjonalność monitora fitness jest taka sama jak większości urządzeń na rynku: monitorowanie snu, monitorowanie tętna TruSeen 5.5, liczenie przebytych kroków i spalonych kalorii. Model oferuje ponad 100 trybów aktywności i ponad 660 kursów treningowych.

Ile kosztuje

Watch Fit 3 kosztuje 160 euro za wersje z silikonowym lub nylonowym paskiem lub 180 euro za model z perłowo-białym skórzanym paskiem. Sprzedaż rozpocznie się 22 maja.

Źródło: Huawei