Insider: Sony może zorganizować ogromny PlayStation Showcase już w przyszłym tygodniu

Autor: Anton Kratiuk | 08.05.2024, 13:20
Insider: Sony może zorganizować ogromny PlayStation Showcase już w przyszłym tygodniu

Wielokrotnie dziennikarze i osoby wtajemniczone informowały, że Sony zorganizuje w maju ogromne wydarzenie PlayStation Showcase, na którym zostaną zaprezentowane nowe gry na PS5 i być może PC.

Jednak według najnowszych informacji od Jeffa Grubba (Jeff Grubb), może to nastąpić już w przyszłym tygodniu.

Co wiadomo

Podczas niedawnego odcinka podcastu Giant Bomb, szanowany dziennikarz i insider Jeff Grubb wyraził przekonanie, że PlayStation Showcase 2024 odbędzie się w maju. Podkreślił, że może to nastąpić w przyszłym tygodniu lub tydzień później.

Szczerze mówiąc, nie wiem, czy będzie to w przyszłym tygodniu, czy tydzień później. Może to być koniec miesiąca, ale nie zdziwiłbym się, gdyby stało się to w przyszłym tygodniu. Może to nastąpić w każdej chwili.

Sony ma kilka dużych premier zaplanowanych na 2024 rok, więc jest to dobry czas na rozpoczęcie kampanii marketingowej i trudno wymyślić lepszą platformę do tego niż PlayStation Showcase. Być może na tym pokazie gracze zobaczą zapowiedzi nowych projektów od tak znanych studiów jak Insomniac Games, Naughty Dog, Sony Santa Monica czy Sucker Punch Productions.

Oczywiście jednym z głównych punktów programu będzie remake Silent Hill 2, gdyż gracze od dawna interesują się datą premiery odświeżonego horroru.

Źródło: Giant Bomb