Restauracja F1 Arcade została otwarta w Bostonie, oferując pyszne jedzenie i przejażdżkę za kierownicą bolidu Formuły 1.

Autor: Mirosłw Trinko | 08.05.2024, 15:25
Restauracja F1 Arcade została otwarta w Bostonie, oferując pyszne jedzenie i przejażdżkę za kierownicą bolidu Formuły 1.

W Bostonie otwarto restaurację dla fanów Formuły 1.

Co wiadomo

Restauracja nazywa się F1 Arcade i oferuje 69 stymulatorów, które pozwalają gościom doświadczyć bycia kierowcą Formuły 1.

Symulatory rozmieszczone są na dwupiętrowej przestrzeni o powierzchni 1,486 m2. Do wyboru są dwa tryby gry: indywidualny i zespołowy. Odwiedzający mogą stworzyć swój własny profil w grze i zdobywać Arcady, które można następnie wymienić na nagrody i zniżki.

F1 Arcad posiada bar z napojami i kuchnię z mnóstwem dań o nazwach związanych ze sportami motorowymi. Średnia cena posiłku wynosi około 25 dolarów. Dla porównania, talerz nachos na Grand Prix Miami kosztuje 275 dolarów.

Dla tych, którzy nie wiedzą

F1 Arcade rozpoczęła działalność w 2022 roku. Pierwsze restauracje zostały otwarte w Londynie i Birmingham. Najnowszy lokal w Bostonie jest pierwszym w Stanach Zjednoczonych. Później firma planuje rozszerzyć działalność w Ameryce i uruchomić restaurację w Waszyngtonie. Łącznie firma planuje otworzyć 30 lokali na całym świecie w nadchodzących latach.

Źródło: Motor1