Samsung rozpoczął prace nad wersją beta aktualizacji One UI 7.0 dla Galaxy S24 Ultra

Autor: Vlad Cherevko | 09.05.2024, 13:30
Samsung rozpoczął prace nad wersją beta aktualizacji One UI 7.0 dla Galaxy S24 Ultra

Google niedawno wydało nową wersję beta Androida 15, a Samsung również zaangażował się w rozwój nowego oprogramowania układowego One UI 7.0 opartego na Androidzie 15, rozpoczynając prace nad oprogramowaniem układowym beta dla serii Galaxy S24.

Co wiadomo

Nowy firmware, który firma wewnętrznie testuje dla Galaxy S24 Ultra, pojawił się na jej serwerach. Ma wersję oprogramowania układowego S928BXXU2BXE2 i jak można zauważyć, czwarta litera po prawej stronie zmieniła się z A na B (w obecnej wersji oprogramowania układowego S928BXXU1AXCB), co zdarza się tylko w przypadku głównych wersji One UI.

Oprogramowanie One UI 7.0 beta dla S24 Ultra na serwerach Samsunga

Oprogramowanie układowe dla Galaxy S24 Ultra pojawiło się dla regionu europejskiego (EUX), a rozwój dla innych regionów może wkrótce pojawić się na serwerach Samsunga. Rozwój One UI 7.0 może również rozpocząć się dla innych flagowych urządzeń Galaxy.

Nowa wersja oprogramowania układowego już opublikowana na serwerach Samsunga wskazuje, że firma jest w fazie rozwoju beta. Program beta testów One UI 7.0 dla serii Galaxy S24 może rozpocząć się w nadchodzących miesiącach.

Źródło: Sammobile