Poco F6 Pro i Redmi K70 są identyczne - Xiaomi

Autor: Nastya Bobkova | 10.05.2024, 04:29
Poco F6 Pro i Redmi K70 są identyczne - Xiaomi

Xiaomi zauważyło ciekawy fakt dotyczący swoich nowych modeli smartfonów, który może zainteresować fanów marki. Podczas prac nad Poco F6 Pro przypadkowo odkryto, że urządzenie to jest niemal identyczne z nadchodzącym Redmi K70.

Co wiemy

Odkrycia dokonano podczas publikacji publicznej aktualizacji dla Poco F6 Pro, choć model ten nie został jeszcze oficjalnie wprowadzony na rynek. Jednak podczas analizy aktualizacji zauważono, że wewnętrzne pliki zawierają nazwę kodową "Vermeer", która jest taka sama jak nazwa modelu Redmi K70.

Odkrycie to jest o tyle istotne, że Xiaomi tradycyjnie unika ponownego używania nazw kodowych dla różnych modeli, co sugeruje, że Poco F6 Pro i Redmi K70 mogą być znacząco podobne pod względem funkcji.

Według przecieków, Poco F6 Pro będzie miał taką samą specyfikację jak Redmi K70, w tym chipset Snapdragon 8 Gen 2 i baterię 5000 mAh.

Niedawno Xiaomi zaskoczyło już swoich fanów, wprowadzając na rynek Poco X6 Pro, który był bardzo podobny do Redmi K70E. Urządzenia różniły się jednak charakterystyką, w szczególności pod względem baterii i szybkości ładowania.

Źródło: GSMArena