Sigourney Weaver, znana z "Obcego" i "Avatara", dołączy do uniwersum Gwiezdnych Wojen, występując w filmie "Mandalorian & Grogu".

Autor: Tetiana Honcharenko | 11.05.2024, 12:44
Sigourney Weaver, znana z "Obcego" i "Avatara", dołączy do uniwersum Gwiezdnych Wojen, występując w filmie "Mandalorian & Grogu".

Do obsady filmu "Mandalorian & Grogu" może dołączyć trzykrotnie nominowana do Oscara Sigourney Weaver. Aktorka znana jest z pracy w seriach "Obcy" i "Avatar", a także w projektach takich jak "Pogromcy duchów" i "Obrońcy" Marvela.

Co wiadomo

Jeśli negocjacje przebiegną pomyślnie, Weaver stanie się pierwszym nowym członkiem obsady filmu "Mandalorian & Grogu". Filmowanie rozpocznie się podobno jeszcze w tym roku, a data premiery projektu została już nawet określona.

"Mandalorian & Grogu" zostanie wyreżyserowany przez Jona Favreau, który pokazał już swoją pasję do uniwersum Gwiezdnych Wojen w dwóch sezonach serialu telewizyjnego "The Mandalorian". W zespole produkcyjnym dołączą do niego Kathleen Kennedy i Dave Filoni.

O czym będzie film

Szczegóły są na razie trzymane w tajemnicy, ale fabuła z pewnością będzie śledzić trwające przygody Deana Jarina / Mandalorianina i jego małego pomocnika, Grogoo. Obie postacie niewątpliwie podbiły serca fanów, sądząc po sukcesie serialu The Mandalorian w serwisie streamingowym Disney+.

Kiedy się spodziewać

Premiera "The Mandalorian & Grogu" zaplanowana jest na 22 maja 2026 roku.

Źródło: Komiks